Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
21:00
So What!
Gouda
19:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
V11
Rotterdam
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
23:00
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Altstadt
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Brothers
Bunnik
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
C.C. De Grote Post
Oostende
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
Cafe De Pijpenla
Harlingen
20:30
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Corneel
Lelystad
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
De Dialoog
Ermelo
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Klif
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
De Smeltkroes
Maarheeze
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Drommedaris
Enkhuizen
vrijdag 15 maart 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
Freek de Jonge - De Suppoost
Singer Theater, Laren
21:00
PEER
So What!, Gouda
19:30
Blaze Bayley
Spirit of 66, Verviers
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Marjolein Meijers - 40 jaar Muziek!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Matroesjka - Brainwash
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
DADA
Stroomhuis, Eindhoven
Dave Vermeulen's Voltage
Sugar Factory, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
John West - Het neusje van de zalm
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Guus Meeuwis
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Javier Guzman - Guzmán
Theater Carrousel, Ommen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Remy van Kesteren
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Orkest van het Oosten
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Storm, Winterswijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Verwachting, Ritthem
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Zinin, Nijverdal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Angelo Verploegen / Ed Verhoeff / Izaline Calister
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hindi Zahra & Medfest Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
CUT_
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Jess Glynne
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Two Feet
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Dr. Jordan Institute
V11, Rotterdam
Monomyth
Vera, Groningen
20:00
Kei Foute Party
Vorstin, Hilversum
00:00
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Evil Empire Orchestra
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Ramon Valle Trio & Rick Margitza
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 16 maart 2019
23:00
Zer00's Heroes: K-otic Live
013, Tilburg
20:00
Tommy Emmanuel
013, Tilburg
De Staat
AFAS Live, Amsterdam
Clean Pete - Afblijven
Agnietenhof, Tiel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alcuna Wilds
Altstadt, Eindhoven
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
ATLAS Theater, Emmen
19:00
Thanatos + Soulburn + Graceless
Baroeg, Rotterdam
21:00
DANS!
Bibelot, Dordrecht
21:00
St. Patrick's Day
Bibelot, Dordrecht
20:30
David Kweksilber
Bimhuis, Amsterdam
Dodgy
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Steve Hillage Band / System 7
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Dirty Daddies
Brothers, Bunnik
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
MILLENNIALS
C.C. Cayen, Enkhuizen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Grote Post, Oostende
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
21:00
Neil Diamond Memories
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Jean Paul Rena
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
J R&B Bluesband
Cafe De Pijpenla, Harlingen
20:30
John West - Het neusje van de zalm
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Nacht van de Nederpop met VOF de Kunst
Corneel, Lelystad
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
X Raiders + Rhinorino + Wildebeast
dB's, Utrecht
20:00
The Grand East
De Amer, Amen
Nathalie Baartman - Breek
De Dialoog, Ermelo
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Dulfer plays Blues
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Amy Winehouse tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou!
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Maaspoort, Venlo
20:00
3J'S - Heroes of Music
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Bertolf - Soelaas
De Meerpaal, Dronten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Oosterpoort, Groningen
21:00
2000 Motels
De Peppel, Zeist
20:30
Frank Rensen
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Smeltkroes, Maarheeze
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Benjamin Damage / Cadans / Kobosil / Paula Temple
Doornroosje, Nijmegen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen