Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
DNK
Assen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
Patronaat
Haarlem
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
ACU
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Paradiso
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Garage Amsterdam
Amsterdam-Zuidoost
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Domijnen
Sittard
Theater Kulturhus
Borne
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
De Kattendans
Bergeijk
Theater aan de Schie
Schiedam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Willem
Papendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Zinin
Nijverdal
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
AINSI
Maastricht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
woensdag 20 maart 2019
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
The Bootleg Sixties
Muziekcentrum Enschede, Enschede
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
DNK, Assen
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
18:00
KOMODO
Melkweg, Amsterdam
19:00
Gaëtan Roussel
La Madeleine, Brussel
Sonata Arctica / Witherfall
Patronaat, Haarlem
19:00
Teitur
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Black Cat Biscuit
Spirit of 66, Verviers
19:30
Martin Solveig
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bass Drum Of Death
Trix, Antwerpen
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
20:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jess Glynne
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Windhand + Grime
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
Romy Monteiro
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Habib Koité & Bamada
Paard, Den Haag
20:00
Nicki Minaj
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Het Depot, Leuven
20:00
David Nance
ACU, Utrecht
20:00
Leer luisteren naar Tsjaikovski's Eugen Onegin
De Maaspoort, Venlo
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Mezz, Breda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Clean Pete - Afblijven
De Maaspoort, Venlo
Matt Andersen
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:30
Mammal Hands
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jennie Lena
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
Trombone Shorty
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lakshmi - Adem
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Mashrou 'Leila
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jaakko Eino Kalevi
EKKO, Utrecht
20:30
Six Strings Sessions XL
TivoliVredenburg, Utrecht
Capsize / Holding Absence
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
slowthai
Garage Amsterdam, Amsterdam-Zuidoost
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 21 maart 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater de Kom, Nieuwegein
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Veste, Delft
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater de Purmaryn, Purmerend