Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Spant!
Bussum
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
La Madeleine
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Mezz
Breda
De Weijer
Boxmeer
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
23:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Hedon
Zwolle
De Bosuil
Weert
20:15
Grenswerk
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
EKKO
Utrecht
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
013
Tilburg
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Artishock
Soest
20:00
Poppodium Volt
Sittard
V11
Rotterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
14:00
Paradijskerk
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Lux
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:30
De Spot
Middelburg
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
15:30
Vorstin
Hilversum
12:00
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
18:00
So What!
Gouda
Effenaar
Eindhoven
15:30
Iduna
Drachten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Paard
Den Haag
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
19:30
La Madeleine
Brussel
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Club Dauphine
Amsterdam
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
zaterdag 16 maart 2019
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
James Burki / The Sprvk
Paard, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Diligentia, Den Haag
19:30
The Hazzah
Paard, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
20:00
The Dirty Daddies
Brothers, Bunnik
20:00
Epik High
La Madeleine, Brussel
19:00
Jenifer
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
John West - Het neusje van de zalm
Chassé Theater, Breda
15:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
Stefano Keizers - Erg Heel
De Weijer, Boxmeer
Ruben Hein
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
PUUR: Niels Geusebroek e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
De Kattendans, Bergeijk
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
The Simon & Garfunkel Story
Musis, Arnhem
20:00
SCREW HOUSTON + DEAD GIVEAWAY + NEW BEST FRIEND
Willemeen, Arnhem
23:00
Cynkt / Falhaber / Jeisson Drenth / Ringo live / Seek The Note
Gigant, Apeldoorn
19:30
Bleak / Laguna / Sunflower
Trix, Antwerpen
21:00
Temple Fang
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Leifur James
Paradiso, Amsterdam
20:30
David Kweksilber
Bimhuis, Amsterdam
The Cinematic Orchestra
Paradiso, Amsterdam
20:30
Frank Rensen
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Miles Hunt (The Wonder Stuff)
Q-Factory, Amsterdam
Dodgy
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst
Meervaart, Amsterdam
De Raggende Manne
Melkweg, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Colter Wall
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Staat
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Polo & Pan
Melkweg, Amsterdam
Bastian Baker
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Savannah - Back to the Country - Part 8
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
CCC Inc
Fluor, Amersfoort
20:00
The Grand East
De Amer, Amen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Orkest van de Achttiende Eeuw
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Joy Division Undercover
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Guus Meeuwis
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 17 maart 2019
19:00
These Go To Eleven Pubtalk
Hedon, Zwolle
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
De Bosuil, Weert
20:15
Heino
Grenswerk, Venlo
20:00
Heino
De Maaspoort, Venlo
16:00
Combattimento - Concertpodium Domani
De Maaspoort, Venlo
20:30
How to Dress Well
EKKO, Utrecht
19:15
An Evening with Branford Marsalis
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Nekromantix
dB's, Utrecht
Alestorm
013, Tilburg
15:00
Daisy Correia
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
KOZZELTOV
Artishock, Soest
20:00
Komatsu
Poppodium Volt, Sittard
FEWS
V11, Rotterdam
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Kantine Walhalla, Rotterdam
14:00
Geert Bierling
Paradijskerk, Rotterdam
Ruben Hein
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Rob Tognoni band
Den Heilige Cornelius, Roermond
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Derek & the Dirt
De Zwerver, Oostende
20:15
The Black Heart Rebellion plays A Girl Walks Home Alone At Night
Lux, Nijmegen
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:30
Hippe Gasten
De Spot, Middelburg
20:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Ogterop, Meppel
15:30
Jennifer Ewbank / Peter Beets
Vorstin, Hilversum
12:00
Lambertusconcerten - Rianne Wilbers en Beate Loonstra
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Hans Vos
Patronaat, Haarlem
Joe Jackson
De Oosterpoort, Groningen
20:30
3J'S
Simplon, Groningen
20:00
Live at LOLA: Blue Ruin (NZL) + Abalone
LOLA050, Groningen
18:00
Pubquiz
So What!, Gouda
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
15:30
Frank Carillo
Iduna, Drachten
20:00
Kabaka Pyramid
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Not.Your.Regular.Boy.
Paard, Den Haag
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Theater Aan De Slag, Culemborg
19:30
Qu’est-ce qui reste du feu?
La Madeleine, Brussel
14:00
Misty House Big Band
PlusEtage, Baarle-Nassau
22:00
S10
Paradiso, Amsterdam
20:30
Voltage Control
Paradiso, Amsterdam
20:30
Franz von Chossy Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Marcel De Groot - DOOR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Hejira
Paradiso, Amsterdam
18:00
Dub Explorations
Melkweg, Amsterdam
17:00
Jazzy Sunday met St. Paul Peterson
Club Dauphine, Amsterdam
16:00
Ellen ten Damme
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam