Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
20:00
ACU
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
21:00
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sugar Factory
Amsterdam
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Rotown
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Perron-3
Rosmalen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
20:30
Hedon
Zwolle
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Dynamo
Eindhoven
Dok6
Panningen
20:00
DNK
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
De Spot
Middelburg
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
woensdag 20 maart 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Jess Glynne
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Lakshmi - Adem
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
20:00
David Nance
ACU, Utrecht
donderdag 21 maart 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
21:00
David Nance
Vera, Groningen
19:30
Etta Bond
Trix, Antwerpen
The Brother Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Kimbra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Lil Xan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Teitur
TivoliVredenburg, Utrecht
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater Sneek, Sneek
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater de Kom, Nieuwegein
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Aan de Slinger, Houten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hausmagger
Sugar Factory, Amsterdam
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Amazing Stroopwafels - Hiero
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Daran
Spirit of 66, Verviers
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Paul de Munnik
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jennie Lena
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schaffelaartheater, Barneveld
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
The Cool Quest
Rotown, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
De Raggende Manne
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
19:30
Kita Menari
Patronaat, Haarlem
20:00
Craig Taborn / Vijay Iyer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Flavien Berger
Paradiso, Amsterdam
20:30
Het Nederlands Kamerorkest Mahler
Paradiso, Amsterdam
20:30
Anna-Rose
Paard, Den Haag
20:00
EZG / Steen / Steff
Paard, Den Haag
Laibach
Paard, Den Haag
Guus Meeuwis
Orpheus, Apeldoorn
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Black Box Revelation
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Broken Brass Ensemble
Mezz, Breda
20:00
Toontje Lager
Mezz, Breda
22:00
Belzebong / The Necromancers
Merleyn, Nijmegen
20:00
CNCO
Melkweg, Amsterdam
20:00
First Breath After Coma
Melkweg, Amsterdam
20:30
Broeder Dieleman / Wannes Cappelle
Luxor Live, Arnhem
Panic! At The Disco
Lotto Arena, Antwerpen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Church of Cash
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Charlie Winston
Koninklijk Circus, Brussel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Kik Hertaalt!
Jan van Besouw, Goirle
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
The Strumbellas
Het Zonnehuis, Amsterdam
Ruben Hein
Het Klooster, Woerden
20:30
Son Mieux
Hedon, Zwolle
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
21:00
Graham Bonnet
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
White Lies
Effenaar, Eindhoven
20:00
Maaike Ouboter - Vanaf nu is het van jou
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Normandie
Dynamo, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
DNK, Assen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Songs from the Heart: afgunst & geloof
De Spot, Middelburg
20:15
Lakshmi - Adem
De Poorterij, Zaltbommel