Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Rex
Mol
21:00
Simplon
Groningen
Spant!
Bussum
20:30
Spirit of 66
Verviers
14:00
Sporthal Rusheuvel
Oss
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater RhederArt
Dieren
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:30
Vera
Groningen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
21:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willemeen
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Artishock
Soest
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
12:00
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Club Dauphine
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Regentes
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
14:30
De Spot
Middelburg
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Grenswerk
Venlo
19:00
Hedon
Zwolle
15:30
Iduna
Drachten
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
La Madeleine
Brussel
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Lux
Nijmegen
18:00
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Paard
Den Haag
14:00
Paradijskerk
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Patronaat
Haarlem
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Simplon
Groningen
18:00
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zaterdag 16 maart 2019
20:00
Gé Reinders & Koninklijke Harmonie Orpheus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
21:00
CUT_
Simplon, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
20:30
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal Rusheuvel, Oss
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:30
The Whiskey Men @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
White Spandex
The Jack, Eindhoven
20:15
Lakshmi - Adem
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Guus Meeuwis
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Paul de Munnik
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Bouwkunde, Deventer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Concordia, Haastrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Acda - Motel
Theater de Kampanje, Den Helder
Marco Lopes - Moedt
Theater De Kik, Elst
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Romy Monteiro
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Roeka - En toen ineens
Theater de Schalm, Veldhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Storm, Winterswijk
Anne Soldaat / Yorick van Norden
Theater De Tuin, Leusden
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Ludens, Voorburg
Jochen Otten - Troosten
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater RhederArt, Dieren
21:00
Jacco Wynia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ramon Valle Trio & Rick Margitza
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Loreena McKennitt
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Diggy Dex Karavaan clubtour
TivoliVredenburg, Utrecht
Colter Wall
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Bleak / Laguna / Sunflower
Trix, Antwerpen
21:30
FEWS
Vera, Groningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
21:30
Nico Dijkshoorn and The Hank Five
Vorstin, Hilversum
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Joy Division Undercover
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Orkest van de Achttiende Eeuw
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
SCREW HOUSTON + DEAD GIVEAWAY + NEW BEST FRIEND
Willemeen, Arnhem
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 17 maart 2019
Alestorm
013, Tilburg
20:00
KOZZELTOV
Artishock, Soest
20:30
Franz von Chossy Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Kabaka Pyramid
Burgerweeshuis, Deventer
12:00
Lambertusconcerten - Rianne Wilbers en Beate Loonstra
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Jazzy Sunday met St. Paul Peterson
Club Dauphine, Amsterdam
16:00
Nekromantix
dB's, Utrecht
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
De Bosuil, Weert
20:15
Marcel De Groot - DOOR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Heino
De Maaspoort, Venlo
16:00
Combattimento - Concertpodium Domani
De Maaspoort, Venlo
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Joe Jackson
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Hippe Gasten
De Spot, Middelburg
16:00
Ellen ten Damme
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
21:00
Derek & the Dirt
De Zwerver, Oostende
18:00
Rob Tognoni band
Den Heilige Cornelius, Roermond
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
20:30
How to Dress Well
EKKO, Utrecht
20:15
Heino
Grenswerk, Venlo
19:00
These Go To Eleven Pubtalk
Hedon, Zwolle
15:30
Frank Carillo
Iduna, Drachten
20:30
James Oesi
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Qu’est-ce qui reste du feu?
La Madeleine, Brussel
20:00
Live at LOLA: Blue Ruin (NZL) + Abalone
LOLA050, Groningen
20:15
The Black Heart Rebellion plays A Girl Walks Home Alone At Night
Lux, Nijmegen
18:00
Dub Explorations
Melkweg, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Not.Your.Regular.Boy.
Paard, Den Haag
14:00
Geert Bierling
Paradijskerk, Rotterdam
22:00
S10
Paradiso, Amsterdam
20:30
Voltage Control
Paradiso, Amsterdam
19:00
Hejira
Paradiso, Amsterdam
15:30
Hans Vos
Patronaat, Haarlem
14:00
Misty House Big Band
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Komatsu
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
3J'S
Simplon, Groningen
18:00
Pubquiz
So What!, Gouda
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen