Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Meenthe
Steenwijk
Het Klooster
Woerden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Beun
Heiloo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
AINSI
Maastricht
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
20:00
Cinetol
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Rotown
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater De Veste
Delft
18:30
Baroeg
Rotterdam
Dok6
Panningen
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Hedon
Zwolle
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Perron-3
Rosmalen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Klooster
Woerden
20:15
Cultura
Ede
Theater De Willem
Papendrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Zinin
Nijverdal
Lotto Arena
Antwerpen
Theater De Storm
Winterswijk
AINSI
Maastricht
19:30
Dynamo
Eindhoven
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Odeon
Zwolle
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Paard
Den Haag
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Cultuurpodium De Speelplaats
Ysselsteyn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Agnietenhof
Tiel
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Sneek
Sneek
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Paard
Den Haag
Theater Kulturhus
Borne
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
woensdag 20 maart 2019
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
donderdag 21 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
White Lies
Effenaar, Eindhoven
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Toontje Lager
Mezz, Breda
20:00
Tiny Ruins
Cinetol, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Strumbellas
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
The Kik Hertaalt!
Jan van Besouw, Goirle
The Cool Quest
Rotown, Rotterdam
The Brother Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Teitur
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Veste, Delft
18:30
Submit Fest presents: Infected Rain + Dust In Mind + Klogr
Baroeg, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Soundgarden Lives!
Bibelot, Dordrecht
20:30
Songs from the Heart: afgunst & geloof
De Spot, Middelburg
20:30
Son Mieux
Hedon, Zwolle
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Hein
Het Klooster, Woerden
20:15
Robert Jan Stips - RJSOLO
Cultura, Ede
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Paul de Munnik
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
Panic! At The Disco
Lotto Arena, Antwerpen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
AINSI, Maastricht
19:30
Normandie
Dynamo, Eindhoven
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Mike Shinoda
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Burgerweeshuis, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Maaike Ouboter - Vanaf nu is het van jou
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Linus+Økland/Van Heertum/Zach
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Lil Xan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lakshmi - Adem
De Poorterij, Zaltbommel
Laibach
Paard, Den Haag
19:30
Kita Menari
Patronaat, Haarlem
20:00
Kimbra
Tolhuistuin, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Jon and Roy
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jodymoon
Cultuurpodium De Speelplaats, Ysselsteyn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jennie Lena
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
20:30
Het Nederlands Kamerorkest Mahler
Paradiso, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Hausmagger
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Habib Koité & Bamada
013, Tilburg
Guus Meeuwis
Orpheus, Apeldoorn
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Graham Bonnet
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater Sneek, Sneek
21:00
Flavien Berger
Paradiso, Amsterdam
20:00
First Breath After Coma
Melkweg, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
20:00
EZG / Steen / Steff
Paard, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
19:30
Etta Bond
Trix, Antwerpen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein