Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
Hippolytuskerk
Hippolytushoef
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Reggehof
Goor
15:30
Podium 't Beest
Goes
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
De Perifeer
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
Gelderlandfabriek
Culemborg
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater de Speeldoos
Baarn
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
SIN, Straattheater Instituut Nederland
Amsterdam
14:00
Koel310
Alkmaar
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Peeriscoop
Gorinchem
19:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
19:30
Trix
Antwerpen
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Figi Theater
Zeist
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
00:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
zondag 26 januari 2020
15:30
Maria de Fátima - Portugese Fado
Hippolytuskerk, Hippolytushoef
16:00
Merijn Bisschop / Rianne Wilbers
Cacaofabriek, Helmond
Floor Jansen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Floor Jansen - middagshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Mystery Lights
Patronaat, Haarlem
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Reggehof, Goor
15:30
Sam Baker
Podium 't Beest, Goes
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
15:00
Mase Bridges
PopEi, Eindhoven
15:00
DJ Extended & Kazimieras Jušinskas
De Perifeer, Deventer
20:30
Naghash Ensemble
Paard, Den Haag
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Gelderlandfabriek, Culemborg
18:00
Roch Voisine
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Cowboys from Hell
Mezz, Breda
20:00
Waylon
Chassé Theater, Breda
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater de Speeldoos, Baarn
14:00
Kwartair / Saxofoonkwartet Tango & Zo
PlusEtage, Baarle-Nassau
18:30
Jan Rot - O Ja!
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Guus Essers / Patrick Holleeder / Tickle the Ivories
Gigant, Apeldoorn
19:30
1349 / Abbath / Vltimas
Trix, Antwerpen
20:15
Bob Zimmerman / Osiris Trio
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Five Finger Death Punch
AFAS Live, Amsterdam
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
15:00
Anton Goudsmit / Stochelo Rosenberg
Bimhuis, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink - Stabat Mater
Concertgebouw, Amsterdam
Marten de Paepe
SIN, Straattheater Instituut Nederland, Amsterdam
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
15:00
Calling Occupnats - Blank Manuskript
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
11:00
Duo Ebano
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 27 januari 2020
20:00
Chase Rice
TivoliVredenburg, Utrecht
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tino Martin
Wilminktheater, Enschede
20:45
The John Martyn Project
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Conversations with Nick Cave
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
RCI Showcases
PopEi, Eindhoven
20:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Two Door Cinema Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Floris Kortie & Vera Kooper - Het jaar 250 na Beethoven (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Elsa Birgitta Bekman / Lily Kershaw
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Shovels & Rope
Paradiso, Amsterdam
Martha High & the Italian Royal Family
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 28 januari 2020
20:30
The Big Chris Barber Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
JB Meijers - Deltaboy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater De Lievekamp, Oss
20:45
Che Sudaka
Merleyn, Nijmegen
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
Doornroosje, Nijmegen
Nick Cave
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hadewych Doet De Dames
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:30
Tegen De Stroom In - The Looney Toons
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Daan Boom - De Eerste
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Handsome Poets
Theater Peeriscoop, Gorinchem
19:00
RCI Showcases
PopEi, Eindhoven
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Parktheater, Eindhoven
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Parktheater, Eindhoven
19:30
Opera Melancholica
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Devendra Banhart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Les Trois Accords
La Madeleine, Brussel
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Speeldoos, Baarn
19:30
Wage War
Trix, Antwerpen
Låpsley
Cinetol, Amsterdam
Ride
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Jungle Giants
Tolhuistuin, Amsterdam
Floor Jansen
Melkweg, Amsterdam
Slipknot
Ziggo Dome, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 29 januari 2020
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Jan Rot - O Ja!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
John Martyn Project
Boerderij, Zoetermeer
Jim van der Zee - Starting the Engine
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Figi Theater, Zeist
11:00
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Daan Boom - De Eerste
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Percossa
De Maaspoort, Venlo
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Floor Jansen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Songfestival-Singalong
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg De Kring, Roosendaal