Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
NTGent
Gent
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
Het Nationale Theater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kavka
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lofi
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
C.C. De Meent
Alsemberg
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Wickenburgh
't Goy
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Zwaan
Uitgeest
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Het spectrum
Schijndel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
V11
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
P3
Purmerend
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
De Smidse
Nijverdal
donderdag 30 januari 2020
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
20:00
Tindersticks
NTGent, Gent
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
Sara Kroos - Verte
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Parktheater, Eindhoven
Eindhoven Rock Business
Effenaar, Eindhoven
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meerpaal, Dronten
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Deventer Schouwburg, Deventer
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sheila and the Kit
Paard, Den Haag
Waylon
Het Nationale Theater , Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Conversations with Nick Cave
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
19:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Van Dik Hout
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kim Petras
Kavka, Antwerpen
22:00
Elephant Stone
Paradiso, Amsterdam
Devendra Banhart
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ider
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Red Bull presents - Yung Nnelg
Lofi, Amsterdam
19:30
Comethazine
Melkweg, Amsterdam
19:30
Feico Deutekom
Melkweg, Amsterdam
19:00
Fox Stevenson
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Virtuoso
P60, Amstelveen
20:30
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
C.C. De Meent, Alsemberg
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Linda Smeets - South by South
Wickenburgh, 't Goy
21:00
Mevrouw Tamara op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Litzberg
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 31 januari 2020
20:15
Ruben Hein & Nationaal Jeugd Jazz Orkest
Hedon, Zwolle
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
T-99
Hedon, Zwolle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Julian Sas
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Figi Theater, Zeist
20:00
Dauthuz / Infantry / Yaotzin
De Flux, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Zaantheater, Zaandam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Smooth Hound Smith
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Bizkit Park
Spirit of 66, Verviers
20:15
Iris Hond
De Maaspoort, Venlo
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
van Beresteyn, Veendam
21:30
Burger, Beers & Bands: Mischief
Hofman, Utrecht
21:00
Gill Landry
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Helge
EKKO, Utrecht
20:15
Joshua Radin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Arne de Wit / Carla Wijnen / Miriam Wijnen
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jan Rot - O Ja!
De Zwaan, Uitgeest
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Markant Uden, Uden
21:00
The Hunting Party: A Tribute to Linkin Park
Little Devil, Tilburg
20:30
Fox Stevenson live
013, Tilburg
Floor Jansen
013, Tilburg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agnietenhof, Tiel
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meenthe, Steenwijk
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het spectrum, Schijndel
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
Het Gezelschap
Rotown, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Sheila & the Kit
V11, Rotterdam
19:00
W:O:A Metal Battle voorronde Zuid-Holland
Baroeg, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Janne Schra / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Steal
P3, Purmerend
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
De Smidse, Nijverdal