Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Hofman
Utrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
19:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Agnietenhof
Tiel
Paradiso
Amsterdam
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Crea
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Corneel
Lelystad
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Trix
Antwerpen
20:30
Mezz
Breda
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
P3
Purmerend
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
C.C. Strombeek
Grimbergen
V11
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Hedon
Zwolle
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
The Jack
Eindhoven
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
00:00
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Flint
Amersfoort
Midden Nederland Hallen
Barneveld
donderdag 30 januari 2020
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
John Craigie
Merleyn, Nijmegen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ider
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Hofman Live: Model Depose + Sweetgodanimals
Hofman, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:15
Hadewych Doet De Dames
De Muze, Noordwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Agnietenhof, Tiel
19:00
Fox Stevenson
Melkweg, Amsterdam
Floor Jansen
013, Tilburg
19:30
Feico Deutekom
Melkweg, Amsterdam
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
22:00
Elephant Stone
Paradiso, Amsterdam
Eindhoven Rock Business
Effenaar, Eindhoven
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Markant Uden, Uden
20:15
Dutch Eagles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Dieter van der Westen
Agnietenhof, Tiel
Devendra Banhart
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Energiehuis, Dordrecht
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kampanje, Den Helder
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Conversations with Nick Cave
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
19:30
Comethazine
Melkweg, Amsterdam
21:00
CloudNights - Rembrandt Frerichs Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Che Sudaka
De Helling, Utrecht
Catfish and the Bottlemen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Dok6, Panningen
20:00
Anti-Flag
Patronaat, Haarlem
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Klooster, Woerden
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
vrijdag 31 januari 2020
23:30
Zwarte Koffie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yung Internet
Simplon, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Hengelo, Hengelo
X Raiders
Melkweg, Amsterdam
Waylon
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
W:O:A Metal Battle voorronde Zuid-Holland
Baroeg, Rotterdam
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Markant Uden, Uden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Vera Mann - Goesting
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Twin Temple
Paradiso, Amsterdam
20:30
Twen
Vera, Groningen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Tim Knol
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Corneel, Lelystad
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
The Teskey Brothers
Trix, Antwerpen
20:30
The Spunyboys
Mezz, Breda
21:00
The Hunting Party: A Tribute to Linkin Park
Little Devil, Tilburg
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Orpheus, Apeldoorn
The Dirty Daddies
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater 't Speelhuis, Helmond
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
T-99
Hedon, Zwolle
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Steal
P3, Purmerend
20:00
Stakbabber
Patronaat, Haarlem
20:00
Spo Dee O Dee
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Smooth Hound Smith
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Sioen
C.C. Strombeek, Grimbergen
Sheila & the Kit
V11, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ruben Hein & Nationaal Jeugd Jazz Orkest
Hedon, Zwolle
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Roos Blufpand - De Roos
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Rest for the Wicked EP release
The Jack, Eindhoven
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
S.C.C. De Enck, Oirschot
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Raìces Cubanas on tour 2020
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Flint, Amersfoort
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Midden Nederland Hallen, Barneveld