Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
West-End
West-Terschelling
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
De hoogte
Winsum
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Groote Weiver
Wormerveer
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
14:00
De Amer
Amen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
DeLaMar
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
Mezz
Breda
Mezz
Breda
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
De Nieuwe Regentes
Den Haag
14:00
Paard
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
17:00
Burgerweeshuis
Deventer
15:30
Iduna
Drachten
20:15
Effenaar
Eindhoven
14:00
Dynamo
Eindhoven
14:30
Metropool Enschede
Enschede
15:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Duycker
Hoofddorp
00:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Spot
Middelburg
16:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Zwerver
Oostende
15:00
Groene Engel
Oss
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Rotown
Rotterdam
15:30
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
Grounds
Rotterdam
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
19:30
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
013
Tilburg
19:30
De Pul
Uden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
EKKO
Utrecht
16:00
Grenswerk
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
15:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
14:30
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
15:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
zaterdag 23 maart 2019
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rootsriders
Grenswerk, Venlo
20:30
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:00
Callkoen / Scotch
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Kiki Schippers - Waar
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
H6
De Bosuil, Weert
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
West-End, West-Terschelling
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De hoogte, Winsum
Romy Monteiro
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Danny Loef
Groote Weiver, Wormerveer
20:00
Lakshmi - Adem
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Zaantheater, Zaandam
21:00
Daredevils
De Peppel, Zeist
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
The Elo Show
Boerderij, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Lucky Fonz III
Hedon, Zwolle
20:00
We Won'T Back Down (tom Petty & The Heartbreakers Tribute)
Hedon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
zondag 24 maart 2019
20:00
Bettie Bravo
Paco Plumtrek, Almelo
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hof 88, Almelo
14:00
Dan Stuart
De Amer, Amen
20:30
Teus Nobel
Bimhuis, Amsterdam
Merol
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iris Penning
Concerto, Amsterdam
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Bayonne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cem Yilmaz
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Adia Victoria
Cinetol, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
19:00
Fleurie
Melkweg, Amsterdam
19:00
Perturbator
Melkweg, Amsterdam
Ruben Hein
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Carmen
DeLaMar, Amsterdam
16:15
Yasgur
Gigant, Apeldoorn
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Beauforthuis, Austerlitz
SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests
Mezz, Breda
Teitur
Mezz, Breda
16:00
Poetry Girl
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:00
Bad Breeding / Raw Peace
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Amy Macdonald
Ancienne Belgique (AB), Brussel
18:00
Véronic DiCaire
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Teske
Paard, Den Haag
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
De Nieuwe Regentes, Den Haag
14:00
Hippe Gasten
Paard, Den Haag
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
17:00
Rhinorino
Burgerweeshuis, Deventer
15:30
Ethan Johns / Sari Schorr
Iduna, Drachten
20:15
Billy Ocean
Effenaar, Eindhoven
14:00
Excel
Dynamo, Eindhoven
14:30
Imora Mariel
Metropool Enschede, Enschede
15:00
Lex Jasper / Noordpool Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Smokeasac
Patronaat, Haarlem
15:00
Nederlands Blazers Ensemble - Mahler, Das Lied von der Erde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Big Country
Duycker, Hoofddorp
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Black Box Revelation
De Spot, Middelburg
16:00
Freedom's Cool Festival
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tiny Ruins
De Zwerver, Oostende
15:00
Mardi Gras / The Blue Jacket Jazz Band
Groene Engel, Oss
20:00
Night Fever
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Sven 'Hammond' Figee Presenteert: Jazz Roots
Rotown, Rotterdam
15:30
Flavium
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
15:00
Reduced To Ashes European Tour - met o.a. Pestilence + Bleeding Gods +
Baroeg, Rotterdam
14:30
choro festival
Grounds, Rotterdam
15:00
Eric Vaarzon Morel
Het Wennekerpand, Schiedam
19:30
The Church of Cash
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Jennie Lena
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
013, Tilburg
19:30
Don Airey
De Pul, Uden
20:00
Treetop Flyers
TivoliVredenburg, Utrecht
Komatsu + Deadsmoke + Tons
dB's, Utrecht
16:00
Peter Beets / Stochelo Rosenberg
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Audio Adam
EKKO, Utrecht
16:00
Calico Jack Fest
Grenswerk, Venlo
16:00
Het Café van Pollux - Frans Pollux en gasten
De Maaspoort, Venlo
15:00
Dennis Kolen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
The Breath
Junushoff Theater, Wageningen
14:30
Roos Galjaard & Sebastiaan Wiering
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
14:30
Boo Boo Davis
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
00:00
The Bootleg Sixties
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
15:00
James Oesi
Cultuurschip Thor, Zwolle
maandag 25 maart 2019
20:30
Ady Suleiman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Leyla McCalla
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Mathilde Santing - Renaissance
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Breath
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nicki Minaj
Ziggo Dome, Amsterdam
Barns Courtney
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Ocean
Trix, Antwerpen