Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Ahoy
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Het Bolwerk
Sneek
De Klif
Nijmegen
20:00
Mi Casa Su Casa
Baarn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Pas
Heesch
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Trix
Antwerpen
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
EKKO
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Concertgebouw
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
Spirit of 66
Verviers
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
Patronaat
Haarlem
21:00
De Pul
Uden
20:00
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Parnassos
Utrecht
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Paard
Den Haag
S.C.C. De Ruchte
Someren
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Meerpaal
Dronten
Paard
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Gigant
Apeldoorn
C.C. De Herbakker
Eeklo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Hedon
Zwolle
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:30
So What!
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Poppodium Volt
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater PePijn
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater Aan de Slinger
Houten
22:00
Kaffee 't Hof
Middelburg
013
Tilburg
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Oosterpoort
Groningen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Omval
Diemen
00:00
Dok6
Panningen
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
18:00
AFAS Live
Amsterdam
18:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Zinin
Nijverdal
De Amer
Amen
Wilminktheater
Enschede
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Hall Of Fame
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Fort33
Leusden
donderdag 04 april 2019
20:00
Wilson & Wakeman
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Woezels
Cinetol, Amsterdam
20:00
Yamato - Passion
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Zephaniah OHora
Luxor Live, Arnhem
vrijdag 05 april 2019
102 Boyz
Luxor Live, Arnhem
20:30
7 Miles to Pittsburgh
Boerderij, Zoetermeer
20:00
A Tribute to ABBA
Ahoy, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Amsterdam Calling 2019
Melkweg, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:15
Andre van den Boogaart
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Angel Crew, Cornered, Manu Armata
Het Bolwerk, Sneek
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Mi Casa Su Casa, Baarn
20:30
Anúna - The Celtic Spririt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Astori Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
18:30
Banner / Matt Perriment
TivoliVredenburg, Utrecht
Batmobile
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Beautiful Strangers - A Celebration of Prince
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Birds of a Feather + Florian Wortel
Wolbodo, Delft
20:00
Bizzey
Trix, Antwerpen
21:30
Boka de Banjul / Mahabe137
Podium Mozaiek, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
20:15
Check 1-2-3: Steve French + t.b.a.
EKKO, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Clean Pete - Afblijven
Concertgebouw, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
Dave Weckl Band / Mike Stern Band
Spirit of 66, Verviers
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Deelder & Van der Lek
Bibelot, Dordrecht
Def Americans
Patronaat, Haarlem
21:00
Dexter Saint Jock
De Pul, Uden
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
12:00
Duo Ijlstra en Garcia - Colores del Sur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Eline Mann / Levi
Paard, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
23:30
Emo Night Brooklyn: Amsterdam
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ernst Jansz
Neushoorn, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Evil Empire Orchestra
Paard, Den Haag
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Flavium
Beauforthuis, Austerlitz
For I Am King
Gigant, Apeldoorn
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Herbakker, Eeklo
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
HAEVN
Hedon, Zwolle
20:30
Hamza
Rockhal, Esch zur Alzette
21:30
Hausmagger
So What!, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
In Honour of Kurt Cobain (Unplugged)
Poppodium Volt, Sittard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Janne Schra - Lalala Love
Goudse Schouwburg, Gouda
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Hofnar, Valkenswaard
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Johan Goossens - Vlam
Theater Aan de Slinger, Houten
22:00
John j. Presley
Kaffee 't Hof, Middelburg
John West
013, Tilburg
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Joy Division Undercover
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
18:00
Kraantje Pappie
AFAS Live, Amsterdam
18:30
Laura Gibson
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Léon
Bitterzoet, Amsterdam
18:00
Les Ogres de Barback
La Madeleine, Brussel
21:00
Live at LOLA uit België: MANTIS + The RG's + Monkey Juice
LOLA050, Groningen
20:30
Long Beach Dub Allstars
P60, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Stoep, Spijkenisse
mantra machine / Monomyth
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Mart Hillen - In concert
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zinin, Nijverdal
Martin Harley
De Amer, Amen
Matroesjka - Brainwash
Wilminktheater, Enschede
20:00
Memphis Maniacs
TivoliVredenburg, Utrecht
Merol / Stippenlift
Hall Of Fame, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Mooi Wark
Fort33, Leusden