Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Meerpaal
Dronten
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Burgerweeshuis
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Wolbodo
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Spant!
Bussum
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
BREStheater
Brielle
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Mi Casa Su Casa
Baarn
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
De Nieuwe Kolk
Assen
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
23:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
18:00
AFAS Live
Amsterdam
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:30
Bimhuis
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
De Amer
Amen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
De hoogte
Winsum
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Joriskerk
Venlo
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Helling
Utrecht
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Pul
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater Sneek
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
vrijdag 05 april 2019
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
The Fuzztones / The Godfathers
Effenaar, Eindhoven
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Herbakker, Eeklo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
21:00
Deelder & Van der Lek
Bibelot, Dordrecht
21:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Bibelot, Dordrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kiki Schippers - Waar
Theater De Omval, Diemen
mantra machine / Monomyth
Burgerweeshuis, Deventer
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Eline Mann / Levi
Paard, Den Haag
Evil Empire Orchestra
Paard, Den Haag
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:00
Birds of a Feather + Florian Wortel
Wolbodo, Delft
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Spant!, Bussum
18:00
Les Ogres de Barback
La Madeleine, Brussel
18:00
Jean-Marie Bigard
Koninklijk Circus, Brussel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
21:00
the animals & friends
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Mi Casa Su Casa, Baarn
20:15
Flavium
Beauforthuis, Austerlitz
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
102 Boyz
Luxor Live, Arnhem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Posttheater, Arnhem
For I Am King
Gigant, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bizzey
Trix, Antwerpen
23:30
Emo Night Brooklyn: Amsterdam
Melkweg, Amsterdam
21:30
Boka de Banjul / Mahabe137
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
These New Puritans
Paradiso, Amsterdam
21:00
Amsterdam Calling 2019
Melkweg, Amsterdam
20:30
Léon
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Watsky
Tolhuistuin, Amsterdam
The Specials
Paradiso, Amsterdam
Onder Vrouwen III
Meervaart, Amsterdam
20:00
Astori Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Friday Night Live
Club Dauphine, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Wilson & Wakeman
Melkweg, Amsterdam
The Maine
Melkweg, Amsterdam
Batmobile
Q-Factory, Amsterdam
18:00
Kraantje Pappie
AFAS Live, Amsterdam
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:30
schnellertollermeier
Bimhuis, Amsterdam
Clean Pete - Afblijven
Concertgebouw, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Long Beach Dub Allstars
P60, Amstelveen
20:00
Night Fever
Flint, Amersfoort
Martin Harley
De Amer, Amen
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:45
The Dirty Daddies
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Semistereo
Podium Victorie, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:15
Yuri Honing Acoustic Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 06 april 2019
23:00
Lux
Hedon, Zwolle
21:00
Wouter Hamel
Hedon, Zwolle
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Hedon, Zwolle
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Murth Mossel - Pauwer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Figi Theater, Zeist
21:00
The Billy Joel Experience
De hoogte, Winsum
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
the animals & friends
De Bosuil, Weert
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Schakel, Waregem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
Kommil Foo - Oogst
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Doe Maar een Liedje
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Bertolf - Soelaas
De Maaspoort, Venlo
20:00
Wilson & Wakeman
Joriskerk, Venlo
20:30
Jennie Lena
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Kenny B
De Helling, Utrecht
15:30
Transition Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
For I Am King
De Pul, Uden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
20:30
Memphis Maniacs
013, Tilburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
Ruben Hein
Theater Sneek, Sneek
20:00
In Honour of Kurt Cobain
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
The Visual + Van Common
V11, Rotterdam
21:00
Beans On Toast + Demi Knight
Rotown, Rotterdam