Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Amer
Amen
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
P60
Amstelveen
23:45
Paradiso
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:30
Mixtree
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
00:30
Bimhuis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Huis Oostpool
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
21:00
De Engel
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:30
Door
Dordrecht
20:00
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
Dynamo
Eindhoven
13:00
Effenaar
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:30
De Schakel
Gilze
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Jan van Besouw
Goirle
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Podium onder de toren
Grootschermer
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C. Hillegom
Hillegom
21:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater Gooiland
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
zaterdag 06 april 2019
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Jan Michiels
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Teus Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Raymond van het Groenewoud
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Amer, Amen
Romy Monteiro
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
P60, Amstelveen
23:45
DJ Black Coffee
Paradiso, Amsterdam
23:30
Disco Total
Melkweg, Amsterdam
21:00
Original Grooves met Martien Oster
Club Dauphine, Amsterdam
20:30
Hammond Night! Wild Organ and Drums + exclusive Sicilian dinner
Mixtree, Amsterdam
20:30
Meshell Ndegeocello
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jake Isaac
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
The Specials
Paradiso, Amsterdam
Alma
Melkweg, Amsterdam
Kwame Brandt-Pierce
Paradiso, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Idaly
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
20:00
Eton Crop / The Mekons
Cinetol, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
etienne jaumet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ragazze Quartet / Slagwerk Den Haag
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Melkweg, Amsterdam
The Comet Is Coming
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
To The Rats And Wolves
Melkweg, Amsterdam
16:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
00:30
schnellertollermeier
Bimhuis, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Binkbeats / Ninjato
Trix, Antwerpen
22:00
Nacht van de Swing
Gigant, Apeldoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Soul Live
Luxor Live, Arnhem
20:30
Laura Gibson
Huis Oostpool, Arnhem
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Posttheater, Arnhem
20:30
Daisy Correia
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Flat Out Vet Oud Feestje
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Sven Ratzke zingt Bowie
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
20:00
The Bony King Of Nowhere
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Fixmer/McCarthy / Qual
Magasin 4, Brussel
20:00
Bear's Den
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Night Fever
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Spant!, Bussum
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
De Nieuwe Regentes, Den Haag
19:30
Orange Grove
Paard, Den Haag
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
21:00
The Virginmarys
De Engel, Den Helder
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Snelle
Burgerweeshuis, Deventer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Omval, Diemen
20:30
BibelotxDOOR: Steve French + August
Door, Dordrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Cultura, Ede
Magic Moon
Altstadt, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
Remember Kurt Cobain
Dynamo, Eindhoven
13:00
Faster & Louder
Effenaar, Eindhoven
Janne Schra - Lalala Love
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Guus Meeuwis
Wilminktheater, Enschede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
21:00
Bohemian Betyars
Podium 't Beest, Goes
20:30
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Engel & Just
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remy van Kesteren
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Podium onder de toren, Grootschermer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posthuis Theater, Heerenveen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Aziza Brahim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Guzmán
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
5en20 Jubileumfeest
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Metropool, Hengelo
20:00
Pink Floyd Project XXL
Metropool, Hengelo
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Steenoven, Herzele
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. Hillegom, Hillegom
21:30
Pearl Jamming
Vorstin, Hilversum
20:00
Heaven 17
Vorstin, Hilversum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen