Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
De Amer
Amen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
Huis Oostpool
Arnhem
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Door
Dordrecht
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Mixtree
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Groene Engel
Oss
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Rotown
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Pul
Uden
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Club Dauphine
Amsterdam
21:00
De hoogte
Winsum
21:00
De Engel
Den Helder
21:15
P3
Purmerend
21:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Hedon
Zwolle
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
De Reggehof
Goor
Cinema Walburg
Hamont-Achel
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
De Bres
Leeuwarden
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
15:30
Fluor
Amersfoort
15:30
Iduna
Drachten
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
16:00
Theater Bouwkunde
Deventer
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
17:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Patronaat
Haarlem
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 06 april 2019
20:00
Eton Crop / The Mekons
Cinetol, Amsterdam
20:00
the animals & friends
De Bosuil, Weert
20:00
Jo Mersa Marley
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Wilson & Wakeman
Joriskerk, Venlo
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
20:00
Idaly
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fixmer/McCarthy / Qual
Magasin 4, Brussel
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Amer, Amen
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
Kwame Brandt-Pierce
Paradiso, Amsterdam
Alma
Melkweg, Amsterdam
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Cultura, Ede
20:15
Kenny B
De Helling, Utrecht
20:15
Bertolf - Soelaas
De Maaspoort, Venlo
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Veluvine, Nunspeet
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Figi Theater, Zeist
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Hedon, Zwolle
20:15
Stef Bos - Ruimte
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Iris Penning & Jorick Bronius
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Jennie Lena
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Aziza Brahim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Jan van Besouw, Goirle
20:30
The Specials
Paradiso, Amsterdam
20:30
Memphis Maniacs
013, Tilburg
20:30
Laura Gibson
Huis Oostpool, Arnhem
20:30
John Gorka
In the Woods, Leusden
20:30
BibelotxDOOR: Steve French + August
Door, Dordrecht
20:30
Jan James
Manifesto, Hoorn
20:30
Jake Isaac
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Daisy Correia
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Meshell Ndegeocello
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
5en20 Jubileumfeest
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Hammond Night! Wild Organ and Drums + exclusive Sicilian dinner
Mixtree, Amsterdam
21:00
Doe Maar een Liedje
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Def Americans - Johnny Cash at San Quentin 50th Anniversary
Groene Engel, Oss
21:00
Wouter Hamel
Hedon, Zwolle
21:00
Beans On Toast + Demi Knight
Rotown, Rotterdam
Magic Moon
Altstadt, Eindhoven
21:00
Soul Live
Luxor Live, Arnhem
21:00
For I Am King
De Pul, Uden
21:00
The Visual + Van Common
V11, Rotterdam
21:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Metropool, Hengelo
21:00
Bohemian Betyars
Podium 't Beest, Goes
21:00
Engel & Just
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Flat Out Vet Oud Feestje
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Original Grooves met Martien Oster
Club Dauphine, Amsterdam
21:00
The Billy Joel Experience
De hoogte, Winsum
21:00
The Virginmarys
De Engel, Den Helder
21:15
Beatles Tribute Band 'One After 909'
P3, Purmerend
21:30
Pearl Jamming
Vorstin, Hilversum
22:00
schnellertollermeier
Merleyn, Nijmegen
22:00
Nacht van de Swing
Gigant, Apeldoorn
23:00
Lux
Hedon, Zwolle
23:30
Disco Total
Melkweg, Amsterdam
23:45
DJ Black Coffee
Paradiso, Amsterdam
zondag 07 april 2019
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Cinema Walburg, Hamont-Achel
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Dans Les Rues
Theater Kerkrade, Kerkrade
14:30
Peter Beets Trio
Theater Dakota, Den Haag
15:00
J R&B Bluesband
De Bres, Leeuwarden
15:00
Pollux Duit Emil
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Dälek
Het Bolwerk, Sneek
15:15
Kamerkoor
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
15:30
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Fluor, Amersfoort
15:30
Flavium
Iduna, Drachten
15:30
Amanda Rheaume
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
16:00
Terry & Gyan Riley
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Jelle Paulusma
Theater Aan De Slag, Culemborg
16:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Bouwkunde, Deventer
16:00
Iris Penning
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dandelion
Gigant, Apeldoorn
17:30
LIVE: Helldriver + Vernon + SanQuin
Muziekcafé Helmond, Helmond
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Beans On Toast
Paradiso, Amsterdam
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
19:30
Martha
Trix, Antwerpen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Ernst Jansz
Paard, Den Haag
RPWL - Tales From Outer Space - Tour 2019 & Support
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
ionnalee
Tolhuistuin, Amsterdam