Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kulturhus Holten
Holten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Hoftheater
Raalte
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
00:00
De Speeldoos
Vught
De Smeltkroes
Maarheeze
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Hillegom
Hillegom
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
C.C. Bacchus
Aalsmeer
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel
00:30
Bimhuis
Amsterdam
13:00
Effenaar
Eindhoven
14:00
Brabanthal
Leuven
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Baroeg
Rotterdam
18:00
Dynamo
Eindhoven
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
P60
Amstelveen
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Mixtree
Amsterdam
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
zaterdag 06 april 2019
Johan Goossens - Vlam
Kulturhus Holten, Holten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Hoftheater, Raalte
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Goudse Schouwburg, Gouda
Romy Monteiro
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
00:00
Give it Dub
Doornroosje, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. Hillegom, Hillegom
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Steenoven, Herzele
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
00:30
schnellertollermeier
Bimhuis, Amsterdam
13:00
Faster & Louder
Effenaar, Eindhoven
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Brabanthal, Leuven
15:30
Transition Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
17:00
To The Rats And Wolves
Melkweg, Amsterdam
17:00
Harlequin Fest
Baroeg, Rotterdam
18:00
Remember Kurt Cobain
Dynamo, Eindhoven
The Comet Is Coming
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
P60, Amstelveen
19:30
Binkbeats / Ninjato
Trix, Antwerpen
19:30
Orange Grove
Paard, Den Haag
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Melkweg, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jan Michiels
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Heaven 17
Vorstin, Hilversum
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Night Fever
Spant!, Bussum
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
In Honour of Kurt Cobain
Poppodium Volt, Sittard
Raymond van het Groenewoud
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Idaly
Paradiso, Amsterdam
Kwame Brandt-Pierce
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
20:00
Jo Mersa Marley
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Pink Floyd Project XXL
Metropool, Hengelo
Alma
Melkweg, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Markant Uden, Uden
20:00
Fixmer/McCarthy / Qual
Magasin 4, Brussel
20:00
Sven Ratzke zingt Bowie
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
20:00
Bear's Den
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Wilson & Wakeman
Joriskerk, Venlo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Remy van Kesteren
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
the animals & friends
De Bosuil, Weert
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Amer, Amen
20:00
Eton Crop / The Mekons
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Bony King Of Nowhere
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Snelle
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Donnie (NL)
BIRD, Rotterdam
20:00
etienne jaumet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ragazze Quartet / Slagwerk Den Haag
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Veluvine, Nunspeet
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Iris Penning & Jorick Bronius
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Stef Bos - Ruimte
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg Play Amy Winehouse
Hedon, Zwolle
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Figi Theater, Zeist
20:15
Julian Sas
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Dok6, Panningen
20:15
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
Bertolf - Soelaas
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kenny B
De Helling, Utrecht
20:15
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Cultura, Ede
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jake Isaac
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Meshell Ndegeocello
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Jennie Lena
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Aziza Brahim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Specials
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hammond Night! Wild Organ and Drums + exclusive Sicilian dinner
Mixtree, Amsterdam
20:30
Jan James
Manifesto, Hoorn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Jan van Besouw, Goirle