Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Muziektheater Amsterdam
Amsterdam
00:30
Bimhuis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
P60
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Theater De Tuin
Leusden
15:00
De Bres
Leeuwarden
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
17:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
15:30
Iduna
Drachten
16:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Gigant
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Fluor
Amersfoort
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 06 april 2019
Kwame Brandt-Pierce
Paradiso, Amsterdam
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Idaly
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
20:00
Eton Crop / The Mekons
Cinetol, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Meervaart, Amsterdam
20:00
etienne jaumet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ragazze Quartet / Slagwerk Den Haag
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Melkweg, Amsterdam
The Comet Is Coming
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
To The Rats And Wolves
Melkweg, Amsterdam
16:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Muziektheater Amsterdam, Amsterdam
00:30
schnellertollermeier
Bimhuis, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
P60, Amstelveen
Romy Monteiro
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Flint, Amersfoort
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Amer, Amen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Hof 88, Almelo
Raymond van het Groenewoud
Podium Victorie, Alkmaar
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:00
Jan Michiels
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Teus Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 07 april 2019
Wilson & Wakeman
Hedon, Zwolle
RPWL - Tales From Outer Space - Tour 2019 & Support
Boerderij, Zoetermeer
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jake Isaac
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Iris Penning
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
15:30
Amanda Rheaume
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Dälek
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Binkbeats
Rotown, Rotterdam
20:00
Oumou Sangaré
Annabel, Rotterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
3J'S
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Tuin, Leusden
15:00
J R&B Bluesband
De Bres, Leeuwarden
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Dans Les Rues
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
17:30
LIVE: Helldriver + Vernon + SanQuin
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Daria van den Bercken - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Pollux Duit Emil
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
20:30
Danú
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
20:00
Aarde aan Daan
PopEi, Eindhoven
20:00
Habitants
Effenaar, Eindhoven
15:30
Flavium
Iduna, Drachten
16:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Percossa - BAM!
Diligentia, Den Haag
Ernst Jansz
Paard, Den Haag
14:30
Peter Beets Trio
Theater Dakota, Den Haag
16:00
Jelle Paulusma
Theater Aan De Slag, Culemborg
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
Dandelion
Gigant, Apeldoorn
19:30
Martha
Trix, Antwerpen
20:30
Berri Txarrak
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Token
Bitterzoet, Amsterdam
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
JD Simo
Q-Factory, Amsterdam
ionnalee
Tolhuistuin, Amsterdam
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
19:00
Beans On Toast
Paradiso, Amsterdam
16:00
Terry & Gyan Riley
Bimhuis, Amsterdam
15:15
Kamerkoor
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Fluor, Amersfoort
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
maandag 08 april 2019
20:00
Cosmic Psychos
dB's, Utrecht
Beirut
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Andre Hazes Jr. - Leef!
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
The Calicos
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Donny McCaslin Group / Jason Lindner / Metropole Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
John Gorka
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Tim Akkerman Album Release
Paard, Den Haag
20:00
Supersister Project
Paard, Den Haag
20:00
Lukas Graham
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Author & Punisher / Lingua Ignota
Trix, Antwerpen
20:30
Billy Lockett
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
M A B E
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 09 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Lukas Graham
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Anúna
TivoliVredenburg, Utrecht