Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
S-Plaza
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:15
P3
Purmerend
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Manifesto
Hoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Huis van Eemnes
Eemnes
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
20:15
Het Klooster
Woerden
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
00:00
HAL60
Roelofarendsveen
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De X
Leiden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Pit Buggenhout
Buggenhout
21:00
De Piek
Vlissingen
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
De Kubus
Lelystad
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
19:30
De Helling
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Doelen
Rotterdam
De Blinkerd
Schoorl
20:00
dB's
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Capitole
Gent
23:00
Café Loburg
Wageningen
21:30
Café de Kleine Beurs
Hillegom
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
zaterdag 15 februari 2020
20:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:00
Waylon
Spant!, Bussum
20:30
Mercy John
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
20:00
Het Gezelschap
Simplon, Groningen
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Iris Hond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sara Correia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
The Billy Joel Experience
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Death Star Discotheque
S-Plaza, Eindhoven
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:00
Chris Jagger
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Podium Victorie, Alkmaar
16:00
Skrrt
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
20:00
GoldmanMania
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:30
Ruben Hein & NJJO
Paard, Den Haag
19:30
Twin Peaks
Paard, Den Haag
21:15
H6 een avondje haze
P3, Purmerend
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Tom Beek Kwartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:00
Alexander van Popta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
LIVE: Thomas Toussaint Band & Friends
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
UK Subs
Melkweg, Amsterdam
Caravan Palace
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Band Camino
Melkweg, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:30
Johnny Logan / The Best of Ireland
Markant Uden, Uden
Toontje Lager
Manifesto, Hoorn
20:00
Milow
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Gauvain Sers
La Madeleine, Brussel
20:15
Dominic Seldis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Wieners Play The Everly Brothers
Koepeltheater, Leeuwarden
20:30
NITS - Nits 2019-2020
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jan Rot - O Ja!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Stephen Fearing & The Sentimentals
In the Woods, Leusden
20:00
Roos Blufpand - De Roos
Huis van Eemnes, Eemnes
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Hoftheater, Raalte
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Saskia Laroo's Jazzkia
Het Pompstation, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Het Klooster, Woerden
Tim Akkerman & The Ivy League
Het Bolwerk, Sneek
19:30
Rilan & The Bombardiers
Hedon, Zwolle
19:00
Physical Graffiti
Hedon, Zwolle
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
HAL60, Roelofarendsveen
20:00
The Bojangles
Groene Engel, Oss
20:30
Yori Swart
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Flint, Amersfoort
20:00
Kacy and Clayton
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
19:30
Hot Milk
Dynamo, Eindhoven
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
20:00
Stef Bos - Tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Talisk
De X, Leiden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:30
Sioen
De Pit Buggenhout, Buggenhout
21:00
Indianizer
De Piek, Vlissingen
Sven Ratzke - Where are we now
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Jim van der Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Muze, Noordwijk
The Dirty Daddies
De Kubus, Lelystad
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
De Kattendans, Bergeijk
19:30
EZG
De Helling, Utrecht
20:00
O'G3NE
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
De Doelen, Rotterdam
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
De Blinkerd, Schoorl
20:00
Defacement / Turia
dB's, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
23:00
Soundience
Café Loburg, Wageningen
21:30
The Keytone Cops
Café de Kleine Beurs, Hillegom
21:00
The Hillbilly Moonshiners - Play The Music Of Mumford And Sons
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
C.C. Stroud, Putten
20:00
The Bootleg Beatles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
X Raiders
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:30
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Georgia
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Kendrick Scott Oracle
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Alternatieve Dansavond: Alternative Nation + Black Dog Forge
Baroeg, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Raymond van het Groenewoud
Ancienne Belgique (AB), Brussel