Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
22:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Koepeltheater
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
17:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Spot
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater de Kom
Nieuwegein
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
23:00
Maassilo
Rotterdam
21:00
Eurotrash United
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Kulturhus
Ruurlo
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Domijnen
Sittard
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:00
013
Tilburg
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
00:00
De Zwaan
Uitgeest
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Bosuil
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
C.C. De Klameare
Workum
vrijdag 12 april 2019
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Goudse Schouwburg, Gouda
Ruben Hein
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Live at LOLA: Svetlanas / Blind Man Death Stare / Randy Savages
LOLA050, Groningen
20:30
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-F*ck it
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Gosto
Simplon, Groningen
20:00
The Grand East
Vera, Groningen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Patrick Laureij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Guido's Orchestra - Maestro Moments
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rapalje / The Lasses
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Lucky Fonz III
Metropool, Hengelo
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Def Americans
Vorstin, Hilversum
20:00
Haas / Jon Tarifa
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Nod Stewart & The Faces
Manifesto, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
22:00
Club Asteriks // 01
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Hausmagger
Neushoorn, Leeuwarden
Stef Bos - Ruimte
Koepeltheater, Leeuwarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Harmonie, Leeuwarden
17:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Gebr. De Nobel, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Alex Roeka - En toen ineens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
PEER
De Spot, Middelburg
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Murth Mossel - Pauwer
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
Marike Jager
Merleyn, Nijmegen
Lambchop
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jennie Lena
Theater Zinin, Nijverdal
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Bussel, Oosterhout
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
ECI Jazz Club - Ft. The Ploctones, Power to the Pipo
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Kik Hertaalt!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
23:00
Oliver Heldens + La Fuente + SKIY
Maassilo, Rotterdam
21:00
Hearing Dogs For Deaf People
Eurotrash United, Rotterdam
21:00
Camera
V11, Rotterdam
Pinegrove + Snow Coats
Rotown, Rotterdam
HAEVN
Annabel, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Joost Zoeteman / Wolf Martini
Kulturhus, Ruurlo
20:00
Hard2get
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
De Domijnen, Sittard
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Nobody's Girl
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Night Fever
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
endorsed by Roadburn: Wayfarer (USA) + Entropia (POL)
Little Devil, Tilburg
20:00
Insomnio plays Steve Reich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:30
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour
Markant Uden, Uden
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Markant Uden, Uden
Wende Snijders
De Pul, Uden
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Remember Kurt Cobain
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Idaly
EKKO, Utrecht
20:00
Coppersky
dB's, Utrecht
20:00
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
20:00
DJ DNS / DJ EZD / DJ mseize
De Helling, Utrecht
20:00
The Brother Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
22:15
Kong Foo Unplugged
CHV Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
20:00
Koster, Koster & Kauffman
Grenswerk, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Maaspoort, Venlo
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Kayak
Spirit of 66, Verviers
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
De Speeldoos, Vught
Romy Monteiro
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum