Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
18:00
Spirit of 66
Verviers
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
013
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Beun
Heiloo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
21:00
Café Trianon
Nijmegen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cafe Stiels
Haarlem
19:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Cinetol
Amsterdam
18:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
18:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Hofman
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Boerderij
Huizen
Sugar Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
013
Tilburg
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Baroeg
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Mythe
Goes
19:30
Paradiso
Amsterdam
Flint
Amersfoort
19:45
Hedon
Zwolle
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
Figi Theater
Zeist
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Podium Bloos
Breda
20:00
Paard
Den Haag
Munttheater
Weert
maandag 15 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
dinsdag 16 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:00
The Magic Numbers
Nieuwe Nor, Heerlen
18:00
The Brew
Spirit of 66, Verviers
21:30
Tegen De Stroom In - Fontys Big Band
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 3
Merleyn, Nijmegen
19:30
Rockacademie Performing Night
013, Tilburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
21:00
Nobody's Girl
Café Trianon, Nijmegen
20:00
Nilüfer Yanya
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Nicole Atkins + Caleb Elliott
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
New European Ensemble Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Maurice van Hoek
Cafe Stiels, Haarlem
19:30
Matthäus Passion - Nederlands Kamerorkest
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Ludovico Einaudi
Koninklijk Circus, Brussel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lavinia Meijer en DJ Maud Geffray: A Gentleman's Honor
Het Zonnehuis, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
20:30
International Teachers Of Pop
Cinetol, Amsterdam
18:30
Hoshi
Rockhal, Esch zur Alzette
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Flux op Locatie: Raul Midón
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Citrine / Ouais
Neushoorn, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Binkbeats
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Being as an Ocean / Counterparts
Patronaat, Haarlem
20:00
BAKA / Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
18:00
Aya Nakamura
La Madeleine, Brussel
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
3J'S
Melkweg, Amsterdam
woensdag 17 april 2019
19:30
Zwangere Guy
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night (English Spoken)
Hofman, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
The Vintage Caravan
Sugar Factory, Amsterdam
The Magic Numbers
Q-Factory, Amsterdam
20:15
The Kik Hertaalt!
De Muze, Noordwijk
The Australian Pink Floyd Show
013, Tilburg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
Skyharbor
Baroeg, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Romy Monteiro
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Pharis & Jason Romero
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Onuka
Paard, Den Haag
20:30
Nora Fischer & Marnix Dorrestein
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maverick Sabre
Paradiso, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
19:30
Mahalia
Paradiso, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
19:45
Louder Than Love / Nervana
Hedon, Zwolle
20:30
Lou Doillon
Rockhal, Esch zur Alzette
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kita Menari
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hannah Williams & The Affirmations
Muziekgieterij, Maastricht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
20:00
Gabriel Kahane
Paard, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert