Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
18:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Spirit of 66
Verviers
18:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
013
Tilburg
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Cafe Stiels
Haarlem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Café Trianon
Nijmegen
21:30
Cacaofabriek
Helmond
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Nieuwe Kolk
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Mythe
Goes
Munttheater
Weert
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Domijnen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podium Bloos
Breda
00:00
Figi Theater
Zeist
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Storm
Winterswijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Koorenhuis
Den Haag
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Paard
Den Haag
maandag 15 april 2019
21:00
Pharis & Jason Romero
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 16 april 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Het Musiater, Zevenaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Sneek, Sneek
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Beun, Heiloo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
18:00
Aya Nakamura
La Madeleine, Brussel
18:00
The Brew
Spirit of 66, Verviers
18:30
Hoshi
Rockhal, Esch zur Alzette
19:00
3J'S
Melkweg, Amsterdam
19:30
Matthäus Passion - Nederlands Kamerorkest
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
Being as an Ocean / Counterparts
Patronaat, Haarlem
19:30
Rockacademie Performing Night
013, Tilburg
20:00
New European Ensemble Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nilüfer Yanya
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ludovico Einaudi
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nicole Atkins + Caleb Elliott
Kantine Walhalla, Rotterdam
BAKA / Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Magic Numbers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Parktheater, Eindhoven
Flux op Locatie: Raul Midón
Zaantheater, Zaandam
Maurice van Hoek
Cafe Stiels, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
20:15
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
ComedyTrain on Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lavinia Meijer en DJ Maud Geffray: A Gentleman's Honor
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Binkbeats
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Citrine / Ouais
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
International Teachers Of Pop
Cinetol, Amsterdam
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 3
Merleyn, Nijmegen
21:00
Nobody's Girl
Café Trianon, Nijmegen
21:30
Tegen De Stroom In - Fontys Big Band
Cacaofabriek, Helmond
woensdag 17 april 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Freek de Jonge - De Suppoost
Munttheater, Weert
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Domijnen, Sittard
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Louise Korthals - Alles is er
Flint, Amersfoort
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Bloos, Breda
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Figi Theater, Zeist
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Vintage Caravan
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Bill Laurence
Koorenhuis, Den Haag
Skyharbor
Baroeg, Rotterdam
19:30
Zwangere Guy
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mahalia
Paradiso, Amsterdam
19:30
Cocaine Piss
Trix, Antwerpen
19:45
Louder Than Love / Nervana
Hedon, Zwolle
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Enter Shikari
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Di-rect
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Onuka
Paard, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Gabriel Kahane
Paard, Den Haag