Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:30
Trix
Antwerpen
Vera
Groningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
AINSI
Maastricht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Chassé Theater
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:15
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Bosuil
Weert
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Helling
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
18:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
Den heuvel
Alphen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
DiamantTheater
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
DNK
Assen
20:15
Dok6
Panningen
Doornroosje
Nijmegen
18:15
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Figi Theater
Zeist
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
21:00
Hofman
Utrecht
00:00
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Munttheater
Weert
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Paard
Den Haag
23:45
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Reflektor
Liège
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 17 april 2019
The Vintage Caravan
Sugar Factory, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Boerderij, Huizen
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Mythe, Goes
Thomas Acda - Motel
Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Patrick Laureij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Romy Monteiro
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Pharis & Jason Romero
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Thijs Kemperink - Bonje
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:30
Cocaine Piss
Trix, Antwerpen
Cherry Glazerr
Vera, Groningen
donderdag 18 april 2019
20:00
Night Fever
Agnietenhof, Tiel
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
AINSI, Maastricht
20:30
Yazz Ahmed
Bimhuis, Amsterdam
Cherry Glazerr
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Magic Numbers
Burgerweeshuis, Deventer
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Pharis & Jason Romero
C.C. Breughelzaal, Bree
Javier Guzman - Guzmán
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Blackwave. - 'try Out'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Chassé Theater, Breda
20:30
Chelou
Cinetol, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:15
Edsilia Rombley - The piano ballads & more
Cultura, Ede
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Louder Than Love / Nervana
De Bosuil, Weert
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Domijnen, Sittard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
De Helling, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Maagd, Bergen op Zoom
Fresku - Voordat het te laat is
De Maaspoort, Venlo
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Molenberg, Delfzijl
18:30
Hannah Williams & The Affirmations
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Ribattuta Musica
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Cave
De Zwerver, Oostende
Nathalie Baartman - Breek
Den heuvel, Alphen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Nobody's Girl
DiamantTheater, Den Haag
20:15
Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
DNK, Assen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dok6, Panningen
Sam Fender
Doornroosje, Nijmegen
18:15
Focus
Duycker, Hoofddorp
20:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Figi Theater, Zeist
19:30
Vicious Rumors
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
King King
Grenswerk, Venlo
21:00
Welicoruss
Hedon, Zwolle
21:00
Hedon Zwaar Presents: Welicoruss (RUS)
Hedon, Zwolle
White Lies
Hedon, Zwolle
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Evertshuis, Bodegraven
Matroesjka - Brainwash
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
21:00
Hofman Live: TIAN
Hofman, Utrecht
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Jan van Besouw, Goirle
ANNE & LISA - Weltschmerz
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
The Australian Pink Floyd Show
Koninklijk Circus, Brussel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
The Visual / Van Common
Luxor Live, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Markant Uden, Uden
Louis C.K.
Melkweg, Amsterdam
19:30
Keywest
Melkweg, Amsterdam
Monomyth
Melkweg, Amsterdam
The Naked Sweat Drips
Merleyn, Nijmegen
Will Knox
Metropool, Hengelo
Ali B - Koorts
Munttheater, Weert
20:00
The Sheila Divine
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Valentino
Paard, Den Haag
23:45
Tante Joke Karaoke Band
Paradiso, Amsterdam
22:00
Ivan & The Parazol
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ewert and the Two Dragons
Paradiso, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
Laurence Jones
Patronaat, Haarlem
Dolf Jansen - Bijna
Podium Hoge Woerd, De Meern
The Vintage Caravan + Black Mirrors + RRRags
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Glen Washington backed by Irie Ites Sound System
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Novastar
Reflektor, Liège
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Eric Vloeimans & Calefax
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Venray, Venray
20:00
7 Miles to Pittsburgh
Spirit of 66, Verviers
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer