Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
Jan van Besouw
Goirle
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Café de Cactus
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Het Podium
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Muziekgieterij
Maastricht
Cultuurcentrum Merksem
Merksem
DeMess
Naarden
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Livestream
Online
18:00
Livestream
Online
Kursaal Oostende
Oostende
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
013
Tilburg
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
De Bosuil
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
La Madeleine
Brussel
Botanique
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Gashouder
Dedemsvaart
Schouwburg de Lawei
Drachten
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Oude Suikerfabriek
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cacaofabriek
Helmond
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Studio 21
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Studio 21
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
Duycker
Hoofddorp
Zik Zak
Ittre
De Kreun
Kortrijk
Kubox
Kuurne
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Myllesweerd
Mill
vrijdag 12 maart 2021
Van Hagar – A Tribute To Van Halen
Effenaar, Eindhoven
Michelle David & The Gospel Sessions
Effenaar, Eindhoven
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Verelst - Amai
ATLAS Theater, Emmen
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Metropool Enschede, Enschede
S10
Metropool Enschede, Enschede
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lakshmi
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Jan van Besouw, Goirle
Jack and the Weatherman
Simplon, Groningen
Feng Suave + Banji
Vera, Groningen
Jack And The Weatherman - Vroege Show
Simplon, Groningen
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Heavy Uit Haarlem Xxl
Patronaat, Haarlem
Douwe Bob - theatertour 2021
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Nynke Laverman
Posthuis Theater, Heerenveen
Anuar - Eerlijk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Lee Hooker
Café de Cactus, Hengelo
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Erwin Java
Vorstin, Hilversum
Erwin Java
Vorstin, Hilversum
Voltage
Het Podium, Hoogeveen
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rootsriders
Neushoorn, Leeuwarden
Avalanche Quartet - Photo by Machine
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Vreemde Kostgangers
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Murth Mossel - #NoFilter
Het Veur Theater, Leidschendam
The Sisters of Mercy
Muziekgieterij, Maastricht
Iris Pennng
Cultuurcentrum Merksem, Merksem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DeMess, Naarden
Blackbird / Suzy V
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Watching Bad Dutch Movies With Good Comedians - Utrecht International
Livestream, Online
18:00
24 UUR LIVE
Livestream, Online
Queenz of Piano
Kursaal Oostende, Oostende
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Dok6, Panningen
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Dok6, Panningen
Rayen Panday - Trigger
Theater De Willem, Papendrecht
19:00
Baroeg Gaat Live: Dj’s Mike Redman + Thrasher
Baroeg, Rotterdam
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
William Duvall
013, Tilburg
Jazzalike & Hillsback Brassband
EKKO, Utrecht
Anton Goudsmit / Robin Nolan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Walk the Online #2
TivoliVredenburg, Utrecht
Jandino - Opgefokt
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Maurino
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Leest, Waalwijk
Catfish
De Bosuil, Weert
DansPaleis Van Kooten - van Toppop tot TMF
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Lisa Loeb - Extase
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - In het beste geval
Figi Theater, Zeist
The Doors in Concert - Live Stream
Boerderij, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 13 maart 2021
Minka -19.30
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Michelle David & The Gospel Sessions show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Eden: Seated in Space
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Eden: Streamed Into Space Edition!
Podium Victorie, Alkmaar
Michelle David & The Gospel Sessions show 1
Podium Victorie, Alkmaar
Vera Mann - Goesting
Theater Hof 88, Almelo
Spinvis - 21.00 Uur
Paradiso, Amsterdam
GZA – Liquid Swords Live
Q-Factory, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Boy Pablo
Melkweg, Amsterdam
Rumours of Fleetwood Mac
Melkweg, Amsterdam
Spinvis - 16.00 Uur
Paradiso, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Orpheus, Apeldoorn
Frank Boeijen - Theatertour 2020
Musis, Arnhem
Fieldlab Festival - dance
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Tessa Dixson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Larkin Poe
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Danakil
La Madeleine, Brussel
Dana Gavanski
Botanique, Brussel
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Beperkt Houdbaar - De Première
Gashouder, Dedemsvaart
Melise Yazgili - De Schandalige Hoer
Schouwburg de Lawei, Drachten
Once
Effenaar, Eindhoven
Dynamo Unplugged: Mayleaf + Fleur (march)
Dynamo, Eindhoven
Smoove & Turrell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Avalanche Quartet - Photo by Machine
De Kleine Willem, Enschede
The Vices
Vera, Groningen
The Vices
Vera, Groningen
Cashmyra
Simplon, Groningen
Rawfare
Oude Suikerfabriek, Groningen
Nynke Laverman
De Oosterpoort, Groningen
24e Southern Bluesnight
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
24e Southern Bluesnight
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
the obsCURE
Cacaofabriek, Helmond
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Rolf Sanchez
Studio 21, Hilversum
The Doors in Concert
Vorstin, Hilversum
Rolf Sanchez
Studio 21, Hilversum
Arie Koomen - BOE!
Kulturhus Holten, Holten
Bob Wayne
Duycker, Hoofddorp
Dreadful Hippies / Z-band
Zik Zak, Ittre
Compact Disk Dummies
De Kreun, Kortrijk
Metalworksfest XL
Kubox, Kuurne
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Leidse Schouwburg, Leiden
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. Myllesweerd, Mill