Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
POING
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
00:00
Markant Uden
Uden
Maassilo
Rotterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
00:00
Lux
Nijmegen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koningshof
Maassluis
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Badhuistheater
Amsterdam
Hedon
Zwolle
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Fort33
Leusden
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
19:00
EKKO
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
DeMess
Naarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
De Skâns
Gorredijk
23:00
De School
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nijverheid
Utrecht
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Basiliek
Veenendaal
20:30
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
20:15
Cultura
Ede
20:30
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:30
CHV Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:00
Charlatan
Gent
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:15
Café Trianon
Nijmegen
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
18:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
vrijdag 28 februari 2020
20:00
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:00
Cry / Wally A$M
POING, Rotterdam
20:00
Nona
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Menasa
Patronaat, Haarlem
20:00
Opera Melancholica
Parktheater, Eindhoven
20:30
Two Shakes Of A Lambs Tail
Paard, Den Haag
21:00
CCC Inc.
P60, Amstelveen
Yori Swart
Orpheus, Apeldoorn
Crazy Piano's
Orpheus, Apeldoorn
Albumrelease Electric Hollers
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Likt
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
The Wanderers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
The Bootleg Beatles
Muziekgieterij, Maastricht
X Raiders
Mezz, Breda
Leafs
Metropool Enschede, Enschede
22:00
The Homesick
Merleyn, Nijmegen
20:00
Holy Moly & The Crackers
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dubioza Kolektiv
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mighty Oaks
Melkweg, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Weval
Maassilo, Rotterdam
20:30
Mother's Cake
Luxor Live, Arnhem
20:15
Roxeanne Hazes
Luxor Live, Arnhem
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Lux, Nijmegen
20:00
Anger Machine / Black Rabbit / Mudhead / My Own Words
LOLA050, Groningen
20:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Bokoedro / brunzyn / Dentalhon / Gotu Jim
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Efterklang
Koninklijk Circus, Brussel
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Koningshof, Maassluis
20:30
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Kennemer Theater, Beverwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Burger, Beers & Bands: Nu We D'r Toch Zijn
Hofman, Utrecht
20:00
Benedict
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud
Het Depot, Leuven
20:00
Snelle & Noorderlicht
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Peter Lusse
Het Badhuistheater, Amsterdam
Tricklebolt
Hedon, Zwolle
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Gigant, Apeldoorn
20:00
Grote Prijs van Leusden voorronde 1
Fort33, Leusden
Trijntje Oosterhuis
Fluor, Amersfoort
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
19:00
Lövestad (2,5 hour concert)
EKKO, Utrecht
Hundredth
Dynamo, Eindhoven
20:30
New Cool Collective
Doornroosje, Nijmegen
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
DeMess, Naarden
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
19:30
DJ Lostboi & Torus
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Skâns, Gorredijk
23:00
Carista / Theo Parrish
De School, Amsterdam
20:00
Trixie Whitley
De Roma, Antwerpen
Dotan
De Oosterpoort, Groningen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Canshaker Pi
De Nijverheid, Utrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Nederpop All Stars
De Meenthe, Steenwijk
22:00
Adriatique
De Marktkantine, Amsterdam
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Het Zesde Metaal
De Kreun, Kortrijk
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vreemde Kostgangers
De Harmonie, Leeuwarden
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar
De Basiliek, Veenendaal
20:30
Sarah McQuaid
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
20:15
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:30
Eric Bell (Thin Lizzy)
Corneel, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:30
Vinyl Avond
CHV Noordkade, Veghel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:00
Adrian Sherwood
Charlatan, Gent
20:30
Hilltop Howlers
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:15
Back to Blondie
Café Trianon, Nijmegen
20:45
Jimmy Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Axelle Red
C.C. De Steenoven, Herzele
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mabel
Botanique, Brussel
20:00
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Botanique, Brussel
20:30
Leif de Leeuw Cd Presentatie
Boerderij, Zoetermeer
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Winston Surfshirt
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
The Kik
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
ATLAS Theater, Emmen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
ATLAS Theater, Emmen
18:30
Mura Masa
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Ruth Jacott
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agnietenhof, Tiel
James Blunt
AFAS Live, Amsterdam
The Last Internationale
013, Tilburg
zaterdag 29 februari 2020
20:15
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Zaantheater, Zaandam
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke