Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
The Crossover
Gent
17:00
The Jack
Eindhoven
16:00
The Jack
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Willemeen
Arnhem
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:00
Cacaofabriek
Helmond
19:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
20:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Maaspoort
Venlo
De Speeldoos
Vught
20:30
Der Aa-theater
Groningen
19:00
Effenaar
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Groene Engel
Oss
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
15:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Paradox
Tilburg
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
PopEi
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
ATLAS Theater
Emmen
Concertgebouw
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zaterdag 27 april 2019
22:00
LIVE: Blondie, tribute by Back to Blondie
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
The Delines
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:00
Harmonie St. Jozef Kaalheide - Kerkrade - Oranjeconcert 2019
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Back Stage Klassiek - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
2manydjs / Sjamsoedin
Patronaat, Haarlem
20:00
Disturbed
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
Spirit of 66, Verviers
19:00
Burntfield
The Crossover, Gent
17:00
Trubute Factory
The Jack, Eindhoven
16:00
The Droeftoeters
The Jack, Eindhoven
Fatboy Slim, Pablo Discobar Soundsystem en Elias Mazian
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Leuk dat je d'r bent band
TivoliVredenburg, Utrecht
WillemsFest
Willemeen, Arnhem
The Hollies
World Forum Theater, Den Haag
zondag 28 april 2019
20:00
Apparat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
14:00
WAVEFEST V @ Baroeg - met o.a. Clan Of Xymox + Das Ich + Undertheskin
Baroeg, Rotterdam
20:30
Linda May Han Oh
Bimhuis, Amsterdam
15:00
The TIP
Cacaofabriek, Helmond
19:00
Dudok Quartet Amsterdam komt 28 april naar Limburg
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:30
Vera van Heeringen Trio
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
20:00
Buster Shuffle
dB's, Utrecht
16:00
Dizzy Mizz Lizzy
De Bosuil, Weert
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Frans Pollux
De Maaspoort, Venlo
Stef Bos - Ruimte
De Speeldoos, Vught
20:30
Nicole Atkins
Der Aa-theater, Groningen
19:00
The Elvis Concert
Effenaar, Eindhoven
16:15
The Hazzah
Gigant, Apeldoorn
15:00
Mardi Gras / The New Dixie Muppets
Groene Engel, Oss
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
15:00
The Delines
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Kantine Walhalla, Rotterdam
19:00
The 4 Stars Tribute Concert
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Live at LOLA: The Void Union [US] + Radicle - [Skasjock DJ team]
LOLA050, Groningen
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Luxor Live, Arnhem
19:30
Jamie Lawson
Melkweg, Amsterdam
18:30
Orphaned Land / Subterranean Masquerade
Melkweg, Amsterdam
18:00
LIVE: Stage Experience April 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Paradox, Tilburg
15:00
Kay Sleking / Omar Mollo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
13:30
La Grande - Duchesse de Gérolstein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Scott & Young
PopEi, Eindhoven
Bee Bee Sea
Q-Factory, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rob van de Meeberg & Rosa Mee
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Joep Beving
TivoliVredenburg, Utrecht
Lake Street Dive
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Fil Bo Riva
Trix, Antwerpen
maandag 29 april 2019
Romy Monteiro
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Craig David
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Amsterdam Modern Orkest / Tijn Wybenga
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Sadies
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
C.W. Stoneking
De Oosterpoort, Groningen
Mother's Finest
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam
20:30
Lysistrata
Merleyn, Nijmegen
20:00
Danny Schmidt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bakar
Paradiso, Amsterdam
20:00
Benjamin Francis Leftwich
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
20:00
Frog Leap
Patronaat, Haarlem
20:30
Monster Truck
Rockhal, Esch zur Alzette
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Hollies
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Devil Makes Three
TivoliVredenburg, Utrecht
Weyes Blood
Tolhuistuin, Amsterdam
Stoned Jesus / The Devil and the Almighty Blues
Vera, Groningen
dinsdag 30 april 2019
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Boemel, Tilburg
21:00
Alex & the dogs
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Thomas Acda - Motel
ATLAS Theater, Emmen
Joep Beving
Concertgebouw, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst
De Oosterpoort, Groningen
21:00
The Picturebooks
De Zwerver, Oostende
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Fulcotheater, IJsselstein
Javier Guzman - Guzmán
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Glen Hansard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
The Hollies
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Big Wild
Melkweg, Amsterdam
Jawbreaker
Melkweg, Amsterdam
Nilüfer Yanya
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Sadies
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
BAILEN
Paradiso, Amsterdam
Alan Parsons Live Project
Paradiso, Amsterdam
Vera Sola
Patronaat, Haarlem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schuur, Haarlem
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen