Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Botanique
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Botanique
Brussel
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Hedon
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Flint
Amersfoort
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Dok6
Panningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Paard
Den Haag
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater De Kik
Elst
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Patronaat
Haarlem
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
00:00
De Oosterpoort
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Molenberg
Delfzijl
Cpunt Theater
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
woensdag 04 maart 2020
20:00
Johannette Zomer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
22:00
Joe Gideon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jack Garratt
Botanique, Brussel
20:00
Isaac Delusion
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iris Hond
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
20:00
Halsey
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Hadewych Doet De Dames
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Grace Carter
Botanique, Brussel
20:15
Dominic Seldis
De Harmonie, Leeuwarden
DIIV
Paradiso, Amsterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dat Brass
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Meerpaal, Dronten
20:00
CLOD
BIRD, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bløf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Blind Ego / Kingcrow
Hedon, Zwolle
Best of... Ton Kas
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
00:00
Beautiful Strangers - The Celebration of Prince
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Dok6, Panningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schattelijn, Geertruidenberg
donderdag 05 maart 2020
20:00
WRCKG Goodbye Show
Paard, Den Haag
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Kik, Elst
19:00
Traudes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:00
Tom Tukker
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
19:00
Tim Knol
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
The Soul Preacher
Munttheater, Weert
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Kyle Gass Band
Patronaat, Haarlem
The Kik
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
The Homesick
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Analogues
Chassé Theater, Breda
20:00
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
S10
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ruth Jacott
Markant Uden, Uden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Molenberg, Delfzijl
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rob de Nijs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Pendragon
Spirit of 66, Verviers
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Missio
Bitterzoet, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Meute
Paradiso, Amsterdam
19:30
Merkules
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Matt Watts
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Martin Hayes
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Louis Bertignac
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
L'Impératrice
Botanique, Brussel
20:30
Kruidkoek
Bimhuis, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Klangstof
Doornroosje, Nijmegen
King Krule
Melkweg, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten