Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
De Hofnar
Aalten
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
19:30
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
De Pul
Uden
14:30
De Domijnen
Sittard
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Zwerver
Oostende
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
00:00
Singer Theater
Laren
16:00
Waterstaatkerk
Hengelo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Lokaal42
Helmond
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Poortershoes
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Podium 't Beest
Goes
Rockhal
Esch zur Alzette
15:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
17:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
De Harmonie
Edam
15:00
Iduna
Drachten
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
17:00
Taverne
Bergen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
De Grote Kerk
Alkmaar
13:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
zaterdag 07 maart 2020
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Meervaart, Amsterdam
20:15
Todd Barton
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Vocaal ensemble tien
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Paul van Dyk - Guiding Light Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jaber Fayad / Johannette Zomer / Rolinha Kross
Dominicus kerk, Amsterdam
20:00
Kelis
Paradiso, Amsterdam
Torres
Paradiso, Amsterdam
20:00
Canshaker Pi
Tolhuistuin, Amsterdam
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
Concertgebouw, Amsterdam
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Score
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Starset
Melkweg, Amsterdam
17:00
C2C Country to Country Amsterdam
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Danny Vera - The Lone Stranger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Flint, Amersfoort
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Hofnar, Aalten
22:00
zoete zin
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 08 maart 2020
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater de Kaasfabriek , Wormer
19:30
Vrijheid maak je samen - Jeugdopera Brundibár en lokale muziekverenigi
De Maaspoort, Venlo
16:00
DUO Verde - Met Germaine Bouts en Peter Hamers
De Maaspoort, Venlo
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Charmed Life
CHV Noordkade, Veghel
20:00
AVA Trio
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Asko Schönberg
TivoliVredenburg, Utrecht
OneRepublic
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Angie Flare
De Pul, Uden
14:30
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
De Domijnen, Sittard
15:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
15:00
Dominic Seldis
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
King Dude
De Zwerver, Oostende
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:00
Alberta Cross
Muziekgieterij, Maastricht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Singer Theater, Laren
16:00
Francis Poulenc Ensemble / Marjès Benoist - Ode aan de blaasmuziek
Waterstaatkerk, Hengelo
20:00
Diamond Head
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Moonshine Brigade
Lokaal42, Helmond
15:00
Manchester Collective
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leif de Leeuw Band
Poortershoes, Groningen
Seafret
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Johannette Zomer / Rolinha Kross / Tis Marang / Alisa Cuuna / Rojin Ha
De Oosterpoort, Groningen
15:30
VanWyck
Podium 't Beest, Goes
Ghostemane
Rockhal, Esch zur Alzette
15:30
Batushka / Evil Invaders / Malevolent Creation
Metropool Enschede, Enschede
20:00
GosT + Svart Crown
Stroomhuis, Eindhoven
19:30
Jaya The Cat
Effenaar, Eindhoven
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
15:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
The Grey Pants
De Harmonie, Edam
15:00
Meindert Talma
Iduna, Drachten
20:00
Heavy Psych Sounds Fest Deventer
Burgerweeshuis, Deventer
Alain Clark
Paard, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
BOTA KIDS : NEPHTYS + EXPO
Botanique, Brussel
20:00
Patrick Watson
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
NF
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Guy Swinnen
Cactus Muziekcentrum, Brugge
17:00
Sweet Mary Jane
Taverne, Bergen
20:30
Marko Churnchetz / Joris Teepe / Billy Hart
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Remy van Kesteren
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Amsterdams Andalusisch Orkest / Mohammed Azaay
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Man, man, man, de Podcast
Podium Mozaiek, Amsterdam
Job Roggeveen
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Rex Rebel
Paradiso, Amsterdam
DJ Krush
Melkweg, Amsterdam
19:30
Jade Bird
Paradiso, Amsterdam
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
16:00
Country To Country
AFAS Live, Amsterdam
Holland zingt Hazes 2020
Ziggo Dome, Amsterdam
13:00
Thuishaven Winter: Benny Rodrigues / De Sluwe Vos / Sandrien
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:45
Hans Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Pieter Jan Leusink - Matthaus Passion
De Grote Kerk, Alkmaar
13:30
Brisk - Jacob van Eyk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
11:00
Thiemo Wind en Saskia Coolen - Jacob van Eyk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 09 maart 2020
11:00
Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
20:00
tINI
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Queen The Music
Beatrix Theater, Utrecht
Patrick Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lynne Hanson
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
20:00
The Guru Guru
Het Depot, Leuven
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:45
Ernst Jansz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
20:00
Cavetown
Botanique, Brussel
20:00
The Score
Ancienne Belgique (AB), Brussel