Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
Kennemer Theater
Beverwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
ATLAS Theater
Emmen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Veluvine
Nunspeet
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Theater de Koornbeurs
Franeker
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paleis 12
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
013
Tilburg
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
LOLA050
Groningen
Q-bus
Leiden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
AINSI
Maastricht
20:30
Paard
Den Haag
woensdag 08 mei 2019
Romy Monteiro
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tourist LeMC
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Later is allang begonnen... (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Musis, Arnhem
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Built to Spill
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Van Dik Hout
Vera, Groningen
Walking On Cars
Paradiso, Amsterdam
20:30
Daisy Correia
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
The Calicos / The Delines
De Zwerver, Oostende
20:30
Jakob Ogawa
Cinetol, Amsterdam
20:30
Lucas van Merwijk - Drums to the Max - Albumrelease Party
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Björn van Rozen/ Eysir
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Greyhounds
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Riz La Vie
Paradiso, Amsterdam
donderdag 09 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
Veluvine, Nunspeet
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Junushoff Theater, Wageningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Sneek, Sneek
Thomas Acda - Motel
Theater de Koornbeurs, Franeker
12:00
Fantasio - Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
George Dalaras / vicky Leandros
Paleis 12, Brussel
Novastar
Melkweg, Amsterdam
VOF De Kunst
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Walking On Cars
013, Tilburg
19:30
Guccihighwaters
Patronaat, Haarlem
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Arjen Lubach
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Madame Butterfly - Giacomo Puccini - Nationaal Opera- en Ballettheater
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mumford and Sons
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Sergio Mendes - Semi-staconcert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Aynsley Lister
Spirit of 66, Verviers
20:00
Jeangu Macrooy
Patronaat, Haarlem
20:00
Sticky Fingers (Aus)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cookhouse
Paard, Den Haag
20:00
Jaya The Cat
Simplon, Groningen
20:00
Nathan Ball
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Delines
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Typh Barrow
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Dikanda / Scotch
Altstadt, Eindhoven
20:00
Pokey Lafarge (solo)
Rotown, Rotterdam
Sasha Sloan
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iris Penning
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Live at LOLA: The Henhouse Prowlers (US) + Bek Vol Zand
LOLA050, Groningen
Greyhounds
Q-bus, Leiden
20:00
Harrie Jekkers / Klein Orkest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Sass Jordan
Luxor Live, Arnhem
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
20:15
3J'S - Heroes of Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Ruben Hein
De Doelen, Rotterdam
20:15
Wulf
Hedon, Zwolle
20:15
Van Dik Hout
De Helling, Utrecht
20:15
Malcolm Holcombe
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rondé
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Rat Boy
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Janne Schra - Lalala Love
AINSI, Maastricht
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Paard, Den Haag