Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
AINSI
Maastricht
19:30
013
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
21:00
Vera
Groningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
21:00
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
23:00
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
PopEi
Eindhoven
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Pitboel Theater
Sittard
21:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 09 mei 2019
Nathalie Baartman - Breek
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
De Maaspoort, Venlo
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Dik Hout
De Helling, Utrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ruben Hein
De Doelen, Rotterdam
20:15
Dolf Jansen - Bijna
Cultura, Ede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
3J'S - Heroes of Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Rat Boy
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Andreas Schaerer / Kalima / Lucas Niggli / Luciano Biondini
Bimhuis, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Dikanda / Scotch
Altstadt, Eindhoven
20:30
Janne Schra - Lalala Love
AINSI, Maastricht
19:30
Walking On Cars
013, Tilburg
vrijdag 10 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thank God it's Donna - Carolina Dijkhuizen / Gare Du Nord
Vorstin, Hilversum
20:00
George Ezra
Vorst Nationaal, Brussel
21:00
Cocaine Piss
Vera, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
20:00
Patricia Van Haastrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Brad Mehldau Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
TivoliVredenburg, Utrecht
Romy Monteiro
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ruben Hein
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Fred Eaglesmith
Theater in de Steeg, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Hof 88, Almelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Acda - Motel
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Hong Kong Stars
Spirit of 66, Verviers
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
21:00
The Dawn Brothers
So What!, Gouda
20:00
Hausmagger
Simplon, Groningen
Hausmagger
Simplon, Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Lochem, Lochem
Janne Schra - Lalala Love
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
YAMATO - Passion
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac Tribute
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Celine Cairo
Rotown, Rotterdam
23:00
Dam & Bass
Q-Factory, Amsterdam
Sass Jordan
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
21:00
X-Raiders
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
23:00
Zer00's Heroes
Podium Victorie, Alkmaar
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Hans Heuvelman / Marienke van Terheijden / Rima Kawuwung
Pitboel Theater, Sittard
21:00
DJ Jazzy Jeff
Patronaat, Haarlem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Parktheater, Eindhoven
20:00
Stahlzeit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
club kuru
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jacco Gardner - Somnium
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fatai
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bunch of Bastards
Paard, Den Haag
Van Dik Hout
Paard, Den Haag
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
21:00
DansPaleis Van Kooten
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
The Elvis Concert 2019
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Julian Sas
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Rondé
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Rick de Leeuw en band
Metropool, Hengelo
22:00
Conjurer
Merleyn, Nijmegen
20:00
Devin Morrison / Onra
Melkweg, Amsterdam
Boyce Avenue / Emma Heesters
Melkweg, Amsterdam
20:15
Fuad Hassen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
20:00
Night Fever
Markant Uden, Uden
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
21:00
Live at LOLA: Swampcandy + Shabby cabs
LOLA050, Groningen
20:00
Dead End
Little Devil, Tilburg
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Synth Night - Madlife & 3 Point Landing
Kompleks, Heerhugowaard
Tommie Christiaan - In een ander licht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel