Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag
Vera
Groningen
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Helling
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
013
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
dB's
Utrecht
De Domijnen
Sittard
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:15
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Maaspoort
Venlo
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Rotown
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Posttheater
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
013
Tilburg
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Metropool Enschede
Enschede
18:00
Baroeg
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Agnietenhof
Tiel
20:45
Duycker
Hoofddorp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
21:00
LOLA050
Groningen
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
De Flux
Zaandam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agora Theater Druten
Druten
donderdag 09 mei 2019
20:00
The Delines
Tolhuistuin, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Paard, Den Haag
Tusky
Vera, Groningen
20:00
Typh Barrow
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Dik Hout
De Helling, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Sneek, Sneek
VOF De Kunst
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Walking On Cars
013, Tilburg
21:00
WOLKEN
Luxor Live, Arnhem
20:15
Wulf
Hedon, Zwolle
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 10 mei 2019
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
3 Voor 12 presenteert Hilbrandt + GSTRN + Michael Fortera + Nextbeat
Het Bolwerk, Sneek
20:15
3J'S - Heroes of Music
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Abdomen / Birth of Manuel / Nancy Acid / Vaguess
dB's, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
De Domijnen, Sittard
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie & Silvester - Wie?!
Spant!, Bussum
20:15
Arjen Lubach - Live
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Björn van der Doelen - Eerwaarde vader zegen mij, want ik heb gezondig
De Maaspoort, Venlo
Bökkers
Luxor Live, Arnhem
Boyce Avenue / Emma Heesters
Melkweg, Amsterdam
20:00
Brad Mehldau Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bunch of Bastards
Paard, Den Haag
21:00
Celine Cairo
Rotown, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:30
club kuru
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cocaine Piss
Vera, Groningen
22:00
Conjurer
Merleyn, Nijmegen
23:00
Dam & Bass
Q-Factory, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
DansPaleis Van Kooten
Neushoorn, Leeuwarden
De Partizanen - Het leven an sich
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Dead End
Little Devil, Tilburg
20:30
Def Americans - tribute to Johnny Cash
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Devin Morrison / Onra
Melkweg, Amsterdam
21:00
DJ Jazzy Jeff
Patronaat, Haarlem
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen - Bijna
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Emilio Guzman - Kom dan!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Exit Eden
Corneel, Lelystad
20:00
Fatai
Paradiso, Amsterdam
20:00
Folk Road Show
De Amer, Amen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Fred Eaglesmith
Theater in de Steeg, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Fuad Hassen
Meervaart, Amsterdam
Geike
De Roma, Antwerpen
20:00
George Ezra
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
van Beresteyn, Veendam
20:00
Hans Heuvelman / Marienke van Terheijden / Rima Kawuwung
Pitboel Theater, Sittard
Hausmagger
Simplon, Groningen
20:00
Hausmagger
Simplon, Groningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hibakusha / Inferum / The Evolutionist
Duycker, Hoofddorp
19:30
Hong Kong Stars
Spirit of 66, Verviers
20:30
Isbells
EKKO, Utrecht
20:00
It It Anita / Shht
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Jacco Gardner - Somnium
Paradiso, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Janne Schra - Lalala Love
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Jeangu Macrooy
013, Tilburg
21:00
Joris Linssen & Caramba
De Peppel, Zeist
21:00
Joy Division Undercover
Hedon, Zwolle
21:00
Julian Sas
Metropool Enschede, Enschede
18:00
Jupiter (JPN) + Season of Ghosts + Aeternitas + Lightning
Baroeg, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Agnietenhof, Tiel
20:45
Kayak
Duycker, Hoofddorp
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Kommil Foo - Oogst
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Wilminktheater, Enschede
21:00
Live at LOLA: Swampcandy + Shabby cabs
LOLA050, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Weijer, Boxmeer
20:00
Mandolin Orange
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Manfred Mann's Earth Band
De Pul, Uden
20:30
Marlon Kicken - In de Lift
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Brainwash
Diligentia, Den Haag
20:30
Mell & Vintage Future
Bitterzoet, Amsterdam
Mezz on tour: Dries Roelvink
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Modji
Grounds, Rotterdam
21:00
Mother of Millions
De Flux, Zaandam
20:15
Najib Amhali waar was ik?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Breek
Agora Theater Druten, Druten