Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Spirit of 66
Verviers
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Ahoy
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Dokbox
Gent
Wilminktheater
Enschede
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijk Circus
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
18:00
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Wilminktheater
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
zondag 12 mei 2019
20:00
Manfred Mann's Earth Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Samael
Podium Victorie, Alkmaar
maandag 13 mei 2019
20:00
Catfish
Spirit of 66, Verviers
Dead Can Dance
TivoliVredenburg, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
John de Bever / Marianne Weber
AFAS Circustheater, Scheveningen
George Ezra
Ahoy, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Fred Eaglesmith
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Lars - Afstudeerconcert
Patronaat, Haarlem
20:00
Mandolin Orange
Dokbox, Gent
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
20:00
Barrelhouse
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
The Essex Green
Paard, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
20:00
Too Many Zooz
Paard, Den Haag
Alvaro Soler
Koninklijk Circus, Brussel
22:00
Mild Orange
Paradiso, Amsterdam
20:30
Current Joys
Cinetol, Amsterdam
Amos Lee
Paradiso, Amsterdam
20:15
Woodstock - One Night Of Peace And Music - Lammers, Strange Brew & gas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Flor
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Buitengewoon
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Joey Pecoraro
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 14 mei 2019
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tourist LeMC
TivoliVredenburg, Utrecht
Dead Can Dance
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Omdenken - De "Lastige kinderen? Heb jij even geluk" show
Markant Uden, Uden
18:00
Sounds of Carnage tour: Rings Of Saturn + Nekrogoblikon + Mental Cruel
Baroeg, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
3J'S - Heroes of Music
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Marcius Megalomania + The Abbey road project
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Saint Agnes
M.C. Kinky Star, Gent
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Wilminktheater, Enschede
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Romy Monteiro
Chassé Theater, Breda
Ruston Kelly
Paradiso, Amsterdam
20:30
Still Woozy
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Carl Barron
Boom Chicago, Amsterdam
Amos Lee
Paradiso, Amsterdam
20:00
Too Many Zooz
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fetty Wap
Melkweg, Amsterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 15 mei 2019
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Storm, Winterswijk
De Partizanen - Het leven an sich
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Kurtis Blow
Grenswerk, Venlo
20:00
Onder Vrouwen
De Maaspoort, Venlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Bas Birker / Dave Felida / MC WestSaid / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
20:30
PAX the humanoid
EKKO, Utrecht
20:15
Nick Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
King Champion Sounds
dB's, Utrecht
dEUS
TivoliVredenburg, Utrecht
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Too Many Zooz
013, Tilburg
Patrick Laureij
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Het Wennekerpand, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Romy Monteiro
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
De Koninklijke Muziekkapel Belgische marine & Ozark Henry
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Saint Agnes
Merleyn, Nijmegen
20:15
3J'S - Heroes of Music
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Kast - in concert
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Prettiest Eyes
Vera, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Ploeg Ultimatum
Jan van Besouw, Goirle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Wilminktheater, Enschede
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
ATLAS Theater, Emmen
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Maurice van Hoek
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
Miss Montreal
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Het Nationale Theater , Den Haag
20:00
Hommage Aznavour
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Véronique Sanson
Koninklijk Circus, Brussel
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Omara Portuondo
Luxor Live, Arnhem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn