Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Nijend 24
Anderen
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Cinetol
Amsterdam
12:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Koel310
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Pul
Uden
18:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
BIRD
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
12:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Bostheater Ommen
Ommen
15:30
Vorstin
Hilversum
17:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
00:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Dynamo
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Zeeburg
Amsterdam
13:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Metropool
Hengelo
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Vera
Groningen
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
zaterdag 18 mei 2019
21:00
Sabrina Starke
Bibelot, Dordrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
19:30
Judy Blank
Paard, Den Haag
Tom Walker
Paard, Den Haag
Frank Boeijen
Theater De Veste, Delft
21:00
The Fine and Dandy
De Bakkerij, Castricum
21:00
Latino BM Royale
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Romy Monteiro
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Janne Schra - Lalala Love
BREStheater, Brielle
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
20:30
Mezz on tour: Def Americans
Chassé Theater, Breda
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
De Weijer, Boxmeer
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Different Elvis
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Wild Man Conspiracy
PlusEtage, Baarle-Nassau
23:00
This is Regain
Luxor Live, Arnhem
20:30
OTRA - Tango Cosmopolita
Musis, Arnhem
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brides Of Lucifer
Trix, Antwerpen
20:30
Jodymoon
Nijend 24, Anderen
22:30
Kaiit
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joris Roelofs / Maarten Hogenhuis Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Caamp
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Patty Griffin
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Loyle Carner
Bitterzoet, Amsterdam
Drax Project
Paradiso, Amsterdam
Blackpink
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Kaia Kater
Q-Factory, Amsterdam
19:30
De Grote Prijs - Finale Bands Electronics
Paradiso, Amsterdam
19:00
De Grote Prijs Prijs Hiphop Finale
Melkweg, Amsterdam
15:00
Will And The People
Cinetol, Amsterdam
12:30
De Grote Prijs - Singer-Songwriter Finale
Paradiso, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Marietta Petkova
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nelson Latif & Marcelo Godoy
Paco Plumtrek, Almelo
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Join The Band Sessions XL
Koel310, Alkmaar
zondag 19 mei 2019
20:00
Folk Road Show
Hedon, Zwolle
Cock Robin
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Gé Reinders
De Maaspoort, Venlo
20:30
Sun Ra Arkestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kaia Kater
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Warbly Jets
De Helling, Utrecht
Shonen Knife
dB's, Utrecht
20:00
Miss Montreal
TivoliVredenburg, Utrecht
Motorpsycho
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Maiden United
De Pul, Uden
18:00
Jag Panzer (usa) + Idle Hands (usa)
Little Devil, Tilburg
20:00
Barrelhouse
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
New Skool Rules (Sophia's Acoustic Sundays)
BIRD, Rotterdam
15:00
Officium Triste + Phlebotomized + Kurb Saatus
Baroeg, Rotterdam
12:00
Hongaarse topmusici op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
De Schuytenvaerders / Shantygroep De Stuwzangers
Bostheater Ommen, Ommen
15:30
Maaike den Dunnen
Vorstin, Hilversum
17:00
LIVE: Luke Appleton + Dani Rogosic
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
Blowbeat
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tom Walker
Patronaat, Haarlem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Zig Zags
Dynamo, Eindhoven
15:00
Heads & Tails
PopEi, Eindhoven
20:30
Puur Gelul #28
Paard, Den Haag
Finn Andrews
Paard, Den Haag
20:00
Dermot Kennedy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Men I Trust
Trix, Antwerpen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Roma, Antwerpen
20:30
Rick de Leeuw en band
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Get the Blessing
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Talos
Cinetol, Amsterdam
Ten Fé
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Angel Haze
Paradiso, Amsterdam
Foals
Paradiso, Amsterdam
20:00
Whiskey Myers
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Infected Records: EZG / Steen / Steff
Melkweg, Amsterdam
19:00
Destructive Penguins / The Koalaz
Melkweg, Amsterdam
15:30
Lemon (NL)
Zeeburg, Amsterdam
13:00
Pluk
Paradiso, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
11:00
Pianoduo Beth en Flo
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 20 mei 2019
20:15
The Murphy Beds
De Parel van Zuilen, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Slow Pilot
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Strand Of Oaks
Metropool, Hengelo
Bryan Ferry
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Blaze / Tim Knol
Vera, Groningen
19:30
Katatonia
Rockhal, Esch zur Alzette