Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Singer Theater
Laren
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Amsterdam
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Concertgebouw
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Walhalla
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Bimhuis
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Harmonie
Leeuwarden
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
P60
Amstelveen
Podium Victorie
Alkmaar
Paard
Den Haag
Vera
Groningen
Hofman
Utrecht
Soundgarden
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Leest
Waalwijk
De Warande
Turnhout
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater in de Steeg
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
ATLAS Theater
Emmen
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Kulturhus
Borne
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spant!
Bussum
De Roma
Antwerpen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Orangerie
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Agnietenhof
Tiel
Figi Theater
Zeist
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Musiater
Zevenaar
Posttheater
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Melkweg
Amsterdam
Martinuskerk
Hempens
Martinuskerk
Hempens
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
donderdag 19 maart 2020
Fred van Leer - Leer van Fred Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Kern Koppen - STOMP
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sven Ratzke - Where are we now
De Meenthe, Steenwijk
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
De Meerpaal, Dronten
Daan Boom - De Eerste
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kampanje, Den Helder
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Oldenhermanns - Unsexed
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Van Dik Hout
Singer Theater, Laren
Dutch Eagles
Het Musiater, Zevenaar
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
The Bluebirds
Theater Sneek, Sneek
The Soul Preacher
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Soy de Cuba
Theater Amsterdam, Amsterdam
Marcel Hensema - Alles in de hens
Posthuis Theater, Heerenveen
Edsilia Rombley - Soulful Memories
Concertgebouw, Amsterdam
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Enge Buren - BASTA!
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Nieuwe Kolk, Assen
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Walhalla, Rotterdam
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen
Bill Laurance
Bimhuis, Amsterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
S.C.C. De Ruchte, Someren
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
De Harmonie, Leeuwarden
Philip Kroonenberg
Luxor Live, Arnhem
The Rails
TivoliVredenburg, Utrecht
Harouna Samake
Tolhuistuin, Amsterdam
The Three Degrees
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Anneke van Giersbergen
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Local The Night
P60, Amstelveen
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
Polarized
Paard, Den Haag
Broken Brass
Vera, Groningen
IndieXL presents: Alison's Fall, Tessel & The Vices
Hofman, Utrecht
Lemon
Soundgarden, Amsterdam
Blackwave.
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 20 maart 2020
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater de Purmaryn, Purmerend
Bløf
Theater aan de Schie, Schiedam
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Boxtel, Boxtel
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Walhalla, Rotterdam
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout
Best of... Ton Kas
Deventer Schouwburg, Deventer
Jodymoon - A Love Brand New
Theater in de Steeg, Den Haag
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rob de Nijs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Spinvis - In Werkelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Knol - Lost & Found II
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Angela Groothuizen - Lueke binge
ATLAS Theater, Emmen
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Evertshuis, Bodegraven
The Bentleys - To Liverpool And Back
Het Klooster, Woerden
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater de Purmaryn, Purmerend
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
Danny Vera - The Lone Stranger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Do - Mijn Kleine Huis
Spant!, Bussum
Clouseau
De Roma, Antwerpen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Stoep, Spijkenisse
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Bluebirds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Soul Preacher
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Schouwburg Venray, Venray
The Bootleg Sixties - Tribute
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Posttheater, Arnhem
Debby Petter - De liefde voorbij
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Grof geschud - Lijmen
Kennemer Theater, Beverwijk
Izo Fitzroy
Melkweg, Amsterdam
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Martinuskerk, Hempens
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Martinuskerk, Hempens
Sevn Alias
Melkweg, Amsterdam
Sisters Of Suffocation / Thanatos
Metropool, Hengelo
Puur Hollands
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Pearl Jam UK
Melkweg, Amsterdam
Kraantje Pappie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen