Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Bosuil
Weert
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Café Camille
Beverwijk
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
15:30
Cacaofabriek
Helmond
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
20:00
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
LOLA050
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
La Madeleine
Brussel
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
19:45
Simplon
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
18:30
Rockhal
Esch zur Alzette
18:30
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Lebuinuskerk
Deventer
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Hedon
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Gigant
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
19:00
Effenaar
Eindhoven
zondag 26 mei 2019
20:00
Daniel Romano
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
De Muze, Noordwijk
20:15
Stef Bos - Ruimte
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Daddy Long Legs
De Bosuil, Weert
14:15
Harpsoon
D' Engelenburgh, Fijnaart
Nick Cave
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Mildlife
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Hoochies
Café Camille, Beverwijk
20:00
Geike
Cactus Muziekcentrum, Brugge
15:30
Pristine
Cacaofabriek, Helmond
Raymond van het Groenewoud
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Yasi Hofer & Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
daya
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Debashish Bhattacharya
Bimhuis, Amsterdam
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
14:30
Thijs Kemperink
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
20:00
Chance Mccoy
't Rozenknopje, Eindhoven
maandag 27 mei 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Zaantheater, Zaandam
20:00
Guerilla Toss
V11, Rotterdam
19:30
Tomberlin
Trix, Antwerpen
20:30
Meshell Ndegeocello
Tolhuistuin, Amsterdam
Nick Cave
TivoliVredenburg, Utrecht
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo - Oogst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Loveseat / New Bliss / Nova Alley / Ziezo
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Cero Ismael
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Raconteurs
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Chance Mccoy
Der Aa-theater, Groningen
20:15
Tip Jar
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:15
Stef Bos - Ruimte
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Benny Golson Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Alice In Chains / Black Rebel Motorcycle Club
013, Tilburg
dinsdag 28 mei 2019
Daniel Romano
Tolhuistuin, Amsterdam
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Speelhuis, Helmond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Die Ärzte
Paradiso, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nick Mulvey
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:45
Talos
Merleyn, Nijmegen
20:00
No Such Thing As A Fish
Meervaart, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
20:00
The SoapGirls
LOLA050, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Louis C.K.
La Madeleine, Brussel
20:30
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Seth Walker
De Zwerver, Oostende
20:15
Harry Sacksioni - Smokey Strings
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 29 mei 2019
20:30
The Yellowjackets
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jerry Leger & The Situation
TivoliVredenburg, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater de Koornbeurs, Franeker
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Open Mike Eagle
Simplon, Groningen
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
18:30
Aya Nakamura
Rockhal, Esch zur Alzette
18:30
Sons Of The East
Q-Factory, Amsterdam
21:30
The Soap Girls
Patronaat, Haarlem
22:00
All Tvvins
Paradiso, Amsterdam
20:00
Leon Bridges
Paradiso, Amsterdam
Methyl Ethel
Paradiso, Amsterdam
00:00
Leon Bridges
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rockacademie - Rising Stars
Paard, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Amsterdelics
Melkweg, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
20:00
Radboud Mens
Lebuinuskerk, Deventer
Nick Mulvey
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Behind the Music: Typhoon
Hedon, Zwolle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Yellowman
Gigant, Apeldoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
19:00
Daniel Romano
Effenaar, Eindhoven