Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Theaterpand Weesp
Weesp
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
18:00
Patronaat
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
De Harmonie
Leeuwarden
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
23:00
Paard
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
22:00
Paradiso
Amsterdam
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
G.C. Den Dries
Retie
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
So What!
Gouda
21:00
City Hall Blues
Gramsbergen
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
18:00
Fruittuin van West
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Parktheater
Eindhoven
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Vera
Groningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Simplon
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Maaspodium
Rotterdam
21:00
EKKO
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Dok6
Panningen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
23:00
Vera
Groningen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:15
Vorstin
Hilversum
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vrijdag 31 mei 2019
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Toppers
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
00:00
Dj Flava / L33 / Nikky Adriana
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
Dries Roelvink
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Extince
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Faradays
Paard, Den Haag
20:00
Fata Boom
Simplon, Groningen
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Hop Along
Trix, Antwerpen
19:00
Hyolyn
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ill Trusted
Little Devil, Tilburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
John Coghans`s Quo
De Bosuil, Weert
21:00
Johnny Osbourne / Soul Stereo
De Flux, Zaandam
20:00
Judy Blank
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Julian Sas
Burgerweeshuis, Deventer
Juliana Hatfield
Paard, Den Haag
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
18:00
Kelly Briais / Steffen Morrison
Patronaat, Haarlem
KRS-One
Doornroosje, Nijmegen
20:30
LeNoise - Plays Neil Young’s ‘Everybody Knows This Is Nowhere’
Cacaofabriek, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Miscellaneous
StudioGonz, Gouda
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Nick Mulvey
Muziekgieterij, Maastricht
23:00
Papi Chulo
Paard, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Peter Perrett
Paradiso, Amsterdam
19:30
Phosphorescent
Trix, Antwerpen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rowwen Heze
Patronaat, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
22:00
Russian Village Boys
Paradiso, Amsterdam
18:00
Scala & Kolacny Brothers
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Second Still
G.C. Den Dries, Retie
21:00
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
20:30
Sons of an Illustrious Father
Bitterzoet, Amsterdam
Stef Bos - Ruimte
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
STOUT!
So What!, Gouda
21:00
Sweet Mary Jane
City Hall Blues, Gramsbergen
20:30
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
22:00
The Beths
Merleyn, Nijmegen
18:00
The Brave Summer Nights w/ Michael Prins , Tom Tukker, Travis is a tou
Fruittuin van West, Amsterdam
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
De Spot, Middelburg
19:30
The Como Mamas
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Dutch Eagles
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
The Vipers
Gebr. De Nobel, Leiden
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
20:30
Tim Bowness Band & Anneke van Giersbergen
Boerderij, Zoetermeer
21:00
USA Nails
Vera, Groningen
20:00
Vanessa Paradis
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 01 juni 2019
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
18:00
Abba Gold
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
AIDition
Simplon, Groningen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
19:00
Almyrkvi / Saturnalia Temple / Svartidauði
Gebr. De Nobel, Leiden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Art Stage Promotion presents: Acid Drinkers + Degenerate
Baroeg, Rotterdam
20:30
Bandeville
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:30
Brass Ensemble Koperpoets
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
BvR Flamenco Big Band
Meervaart, Amsterdam
19:00
Chris Cohen
Paradiso, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Collabro
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Toppers
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50 year Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
21:00
Derya Yıldırım & Grup Şimşek
EKKO, Utrecht
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Euregio Saxophone Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
21:00
Filip Jordens - Hommage a Brel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
23:00
Gramma
Vera, Groningen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
21:30
Hercules and Love Affair
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jakop Ahlbom Company - Le bal
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
John Coghlan
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:15
John Frost / Zep
Vorstin, Hilversum
19:00
Johnny Orlando
Melkweg, Amsterdam
21:00
Kajuit Sessies: Will Knox (UK)
Corneel, Lelystad
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem