Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
12:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Hedon
Zwolle
20:00
dB's
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
RAI Theater
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
013
Tilburg
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
21:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Katwijkse Branding Surfclub
Katwijk
20:15
Het Koelhuis
Zutphen
De Bosuil
Weert
19:30
dB's
Utrecht
17:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
LOLA050
Groningen
20:15
Geertekerk
Utrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Artis
Amsterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
22:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
19:00
Little Devil
Tilburg
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
15:30
Baroeg
Rotterdam
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
De Helling
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Dynamo
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
013
Tilburg
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
Zuiderparktheater
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Plantage Dok
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Blue Collar Hotel
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Maassilo
Rotterdam
20:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
NDSM-werf
Amsterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
zondag 21 juli 2019
16:00
Kapitein Winokio (namiddag)
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
12:30
Kapitein Winokio (middag)
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:00
Praags Philharmonisch Orkest
Openluchttheater Hertme, Hertme
14:00
Lukic
Openluchttheater Ede, Ede
Peter Doherty & The Puta Madres
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
The Casualties / Total Chaos / Justify all Means / Heart Monitors
LOLA050, Groningen
20:00
Kepi Ghoulie / Lone Wolf / Masked Intruder / Priceduifkes / Sidewalk (
dB's, Utrecht
maandag 22 juli 2019
20:30
Madeleine Peyroux
Paradiso, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: D.I. [US] + Two Two 79
LOLA050, Groningen
Black Stone Cherry
Hedon, Zwolle
20:00
Moloch / Thou
dB's, Utrecht
Anathema
Boerderij, Zoetermeer
dinsdag 23 juli 2019
Nick Mason's Saucerful Of Secrets
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Betty Wright
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pink Martini
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
East Riding Senior Wind Band / Youth Jazz Orchestra
Openluchttheater Cabrio, Soest
woensdag 24 juli 2019
The Allman Betts Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Judah And The Lion
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gilberto Gil
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Betty Wright
013, Tilburg
donderdag 25 juli 2019
20:30
Graham Nash
Zuiderparktheater, Den Haag
21:00
Thirsty Thursday's The Mullet Monster Mafia
The Jack, Eindhoven
22:00
Dirtwire
Paradiso, Amsterdam
The Proclaimers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Naâman
Melkweg, Amsterdam
20:00
Get Dead
dB's, Utrecht
Riverside (PL)
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 26 juli 2019
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Monster Magnet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Graham Nash
Stevenskerk, Nijmegen
21:00
The Positives play Green Day
Rotown, Rotterdam
20:00
Clowns
Patronaat, Haarlem
Tante Joke Karaoke Band
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Beatles Revival Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Lemon (NL)
Katwijkse Branding Surfclub, Katwijk
20:15
Het Nederlands Strijkersgilde
Het Koelhuis, Zutphen
Riverside (PL)
De Bosuil, Weert
19:30
D.R.I.
dB's, Utrecht
17:00
TBA
BIRD, Rotterdam
zaterdag 27 juli 2019
20:30
Harrie Jekkers / Klein Orkest
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Lion Babe
Tolhuistuin, Amsterdam
OM
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Conchita Boon / Livio Gianola / Tiempos Nuevos feat. Cristina Hall
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
23:00
Ulterior Motive
Melkweg, Amsterdam
19:30
Easy Star All-Stars
Melkweg, Amsterdam
Chinese Man
Melkweg, Amsterdam
18:00
Noise in the North: Band-Aid
LOLA050, Groningen
20:15
Het Nederlands Strijkersgilde
Geertekerk, Utrecht
19:00
Demented Are Go! + The Mullet Monster Mafia + Tio Gringo
Baroeg, Rotterdam
20:00
Zoomeravonden - Benjamin Herman Trio
Artis, Amsterdam
16:00
Nien en Suis Barrel Covers
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
zondag 28 juli 2019
20:30
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
15:00
Kenny B & Amartey
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Ikarai
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Vera Zané
PopEi, Eindhoven
22:30
Melanie C / Sink The Pink
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Animals & Friends
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
14:00
Philippe Elan / Reyer Zwart
Openluchttheater Ede, Ede
19:00
Heir Apparent
Little Devil, Tilburg
18:30
Gloria Gaynor
Kursaal Oostende, Oostende
15:30
Poison Idea / the Peterlees
Baroeg, Rotterdam
15:00
Het Nederlands Strijkersgilde
Amstelkerk, Amsterdam
maandag 29 juli 2019
Gloria Gaynor
Paradiso, Amsterdam
D.I. / The Casualties / Poison Idea
Melkweg, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: CJ Ramone [US] - DeeCracks [AU] - Latte+ [ITA]
LOLA050, Groningen
Black Stone Cherry
De Bosuil, Weert
dinsdag 30 juli 2019
Celeste Barber
Melkweg, Amsterdam
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
Life Of Agony
De Helling, Utrecht
CKY
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 31 juli 2019
20:00
Coven
Willemeen, Arnhem
20:00
Ricciotti Ensemble
Tolhuistuin, Amsterdam
CJ Ramone
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Rolo Tomassi
Dynamo, Eindhoven
Lucas Hamming
Concertgebouw, Amsterdam
CKY
013, Tilburg
donderdag 01 augustus 2019
20:30
Typhoon
Zuiderparktheater, Den Haag
Typhoon
Zuiderparktheater, Den Haag
Bullet For My Valentine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kelly Lee Owens / Lani Rocillo
Plantage Dok, Amsterdam
20:30
Beatrice van der Poel / Erwin van Ligten
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Straightline / Sun-0-Bathers / Prime Time Failure / Cigar
LOLA050, Groningen
20:00
Compact Disk Dummies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Nashville Pussy
Blue Collar Hotel, Eindhoven
vrijdag 02 augustus 2019
Dave Hause
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Levellers
Patronaat, Haarlem
20:30
Phum Viphurit
Paradiso, Amsterdam
20:30
Raymond van het Groenewoud
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Xavier Rudd
Maassilo, Rotterdam
20:00
Live at LOLA: Cthuluminati, Jahmean & Chief of Smoke
LOLA050, Groningen
21:00
Hallowed Fire
Little Devil, Tilburg
19:00
Flotsam And Jetsam / Helstar
Baroeg, Rotterdam
zaterdag 03 augustus 2019
20:30
Rayen Panday / Yunus Aktas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Herman Brood Academie
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Andy Frasco
Tolhuistuin, Amsterdam
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:30
Michael Jackson tribute
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Di-rect
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jessie J
NDSM-werf, Amsterdam
22:00
Cthulhu
Little Devil, Tilburg