Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
22:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
De Bosuil
Weert
20:00
LOLA050
Groningen
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
013
Tilburg
20:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
LOLA050
Groningen
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Plantage Dok
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
Maassilo
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
NDSM-werf
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
15:15
De Kunsthal
Rotterdam
LOLA050
Groningen
The Jack
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
NDSM-werf
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paradiso
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
NDSM-werf
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Rapa Nui
Zandvoort
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:00
TAC
Eindhoven
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Little Devil
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
zondag 28 juli 2019
14:00
Philippe Elan / Reyer Zwart
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
22:30
Melanie C / Sink The Pink
Paradiso, Amsterdam
15:00
Het Nederlands Strijkersgilde
Amstelkerk, Amsterdam
15:00
Kenny B & Amartey
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Ikarai
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 29 juli 2019
Black Stone Cherry
De Bosuil, Weert
20:00
Live at LOLA: CJ Ramone [US] - DeeCracks [AU] - Latte+ [ITA]
LOLA050, Groningen
Gloria Gaynor
Paradiso, Amsterdam
19:00
D.I. / The Casualties / Poison Idea
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 30 juli 2019
Life Of Agony
De Helling, Utrecht
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
CKY
Bitterzoet, Amsterdam
Celeste Barber
Melkweg, Amsterdam
woensdag 31 juli 2019
CJ Ramone
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
CKY
013, Tilburg
20:15
Rolo Tomassi
Dynamo, Eindhoven
20:00
Coven
Willemeen, Arnhem
20:00
Ricciotti Ensemble
Tolhuistuin, Amsterdam
Lucas Hamming
Concertgebouw, Amsterdam
donderdag 01 augustus 2019
20:30
Beatrice van der Poel / Erwin van Ligten
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Bullet For My Valentine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Straightline / Sun-0-Bathers / Prime Time Failure / Cigar
LOLA050, Groningen
Nashville Pussy
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Typhoon
Zuiderparktheater, Den Haag
Typhoon
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Compact Disk Dummies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Kelly Lee Owens / Lani Rocillo
Plantage Dok, Amsterdam
vrijdag 02 augustus 2019
20:30
Raymond van het Groenewoud
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Dave Hause
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Hallowed Fire
Little Devil, Tilburg
Xavier Rudd
Maassilo, Rotterdam
Flotsam And Jetsam / Helstar
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Levellers
Patronaat, Haarlem
20:00
Live at LOLA: Cthuluminati, Jahmean & Chief of Smoke
LOLA050, Groningen
20:30
Phum Viphurit
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 03 augustus 2019
20:30
Michael Jackson tribute
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:00
Cthulhu
Little Devil, Tilburg
20:00
Noisefreakz Sneekweek
Het Bolwerk, Sneek
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
Marky Ramone's Blitzkrieg / Dead Kittens
Baroeg, Rotterdam
Queensryche + Firewind
Effenaar, Eindhoven
20:00
Di-rect
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Rayen Panday / Yunus Aktas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Zoomeravonden - Ohslo
Artis, Amsterdam
Andy Frasco
Tolhuistuin, Amsterdam
Jessie J
NDSM-werf, Amsterdam
15:45
Herman Brood Academie
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 04 augustus 2019
19:00
Sabbath Judas Sabbath
Little Devil, Tilburg
20:00
Psychedelic Porn Crumpets
Rotown, Rotterdam
20:00
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
15:15
Naaz
De Kunsthal, Rotterdam
Scumbag Millionaire
LOLA050, Groningen
Dynamo Metalfest Presents: Crobot + support
The Jack, Eindhoven
15:00
Ray Romijn
PopEi, Eindhoven
14:00
Mónica Coronado & Manito
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Los Lobos
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Frenna & 777-Band en Postmen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
James Bay
NDSM-werf, Amsterdam
15:00
Rolf Sanchez & Quique
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Matteo Myderwyk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:30
Tussen De Hoge Bomen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 05 augustus 2019
José González
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Eefje De Visser
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Good Charlotte
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 06 augustus 2019
19:30
Clouseau
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ziggy Marley
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Father John Misty / José González
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Flipper / Mike Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
Thirty Seconds to Mars
NDSM-werf, Amsterdam
woensdag 07 augustus 2019
20:30
JeugdOrkest Nederland
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Lime Cordiale
Merleyn, Nijmegen
20:00
José González + The Bony King of Nowhere
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Villagers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Tim Presley's White Fence
Bitterzoet, Amsterdam
The Damned
Melkweg, Amsterdam
donderdag 08 augustus 2019
20:30
The Black Seeds
Rapa Nui, Zandvoort
19:00
Sworn Enemy + STAB + Chelsea Smile
Baroeg, Rotterdam
20:00
Diggy Dex / Roxeanne Hazes
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:00
Omara Portuondo
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Ernst Molenaar
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Joep Beving
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Lime Cordiale
Paradiso, Amsterdam
Michael Franti & Spearhead
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Hijgende Herten
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 09 augustus 2019
20:30
De Janse Bagge Bend
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:00
Gorefunest
Little Devil, Tilburg
20:00
Eyes Set To Kill
Poppodium Volt, Sittard
21:30
JC Thomaz & The Missing Slippers Play The Gun Club
Rotown, Rotterdam
20:00
Wende Snijders
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:00
Iris Penning
TAC, Eindhoven
20:00
Jong Metropole
Zuiderparktheater, Den Haag
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Patrick Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
20:30
Danny Vera
Podium Victorie, Alkmaar
zaterdag 10 augustus 2019
20:00
Mercy John
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Slapshot
Little Devil, Tilburg
21:00
Baroeg XS: Une Misère at V11
V11, Rotterdam
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Bostheater Ommen, Ommen