Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Little Devil
Tilburg
23:45
Hedon
Zwolle
20:00
Energiehuis
Dordrecht
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
De Onderzeebootloods
Rotterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Artis
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PleinTheater
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
23:00
Merleyn
Nijmegen
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
14:00
dB's
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Cacaofabriek
Helmond
AFAS Live
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
Metropool
Hengelo
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
19:30
Dynamo
Eindhoven
21:00
De Maaspoort
Venlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Rotown
Rotterdam
20:15
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
21:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
19:30
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
zaterdag 31 augustus 2019
21:00
Bill Disney rock covers
Little Devil, Tilburg
23:45
Barry Paf / Jody Bernal / Mayday / MC Divine
Hedon, Zwolle
20:00
Solid Gold/ The Riverford Band
Energiehuis, Dordrecht
22:00
Aurelius
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cristina Branco
Doornroosje, Nijmegen
Triggerfinger
De Onderzeebootloods, Rotterdam
20:30
Yorick van Norden
Bostheater Ommen, Ommen
14:00
High Tea met de buren
Baroeg, Rotterdam
20:00
Zoomeravonden - Rabasa
Artis, Amsterdam
zondag 01 september 2019
15:00
Dio & Friends
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Fernando Lameirinhas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Roel Simons / Salim Javaid
PleinTheater, Amsterdam
Kim Petras
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tribute to George Harrison & Friends
Paard, Den Haag
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
AmenRa
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:00
Holland Festival! - Meezingfeest
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Opera Gala met het Nederlands Kamerorkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:30
Light Verse Festival Live At Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
23:00
The Cactus Blossoms
Merleyn, Nijmegen
15:30
Björn van der Doelen
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
19:30
Ben Caplan
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Cactus Blossoms
Doornroosje, Nijmegen
14:00
Blues Place
dB's, Utrecht
15:00
The Juke Joints
CHV Noordkade, Veghel
20:00
The Church
Cacaofabriek, Helmond
Hozier
AFAS Live, Amsterdam
maandag 02 september 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Thompson Square
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Brittany Howard
Paradiso, Amsterdam
20:30
Comedy Night gepresenteerd door Comedytrain
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:45
The Cactus Blossoms
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Hozier
Koninklijk Circus, Brussel
dinsdag 03 september 2019
20:30
Ocean Alley
Tolhuistuin, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
22:00
Tacocat
Merleyn, Nijmegen
21:00
Tacocat
Merleyn, Nijmegen
19:30
Radar
Melkweg, Amsterdam
19:00
Laura Jane Grace and the Devouring Mothers & Frank Iero and the Future
Melkweg, Amsterdam
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bluesworld Cafe met Ray Stepien Trio
Hedon, Zwolle
20:00
Machine Gun Kelly
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 04 september 2019
21:00
Tacocat
Vera, Groningen
20:30
Jeff Taylor & Henry Hey
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
20:00
Sahara Sessions: Samira’s Blues + Boka de Banjul
Paradiso, Amsterdam
Machine Gun Kelly
Paradiso, Amsterdam
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Fetty Wap
Melkweg, Amsterdam
FIDLAR
Melkweg, Amsterdam
Amanda Palmer
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jan-Willem Rozenboom
Kapel Bovendonk, Hoeven
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Boris McCutcheon
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Emma Ruth Rundle
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
donderdag 05 september 2019
21:00
Froth
Vera, Groningen
20:15
Sara Kroos - Verte
Theater Idea, Soest
20:30
Paracetamol
Simplon, Groningen
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Korfbal + yung KP
Rotown, Rotterdam
20:00
Candy Dulfer
Q-Factory, Amsterdam
20:45
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
Jade Imagine
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tacocat
Paradiso, Amsterdam
20:30
Last Decade en Ignited
Paard, Den Haag
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Kool & The Gang - Live in de Doolhof
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
Mozes and the Firstborn / Sports Team
Metropool, Hengelo
19:00
Fight The Fight
Little Devil, Tilburg
20:00
Magnapop
Grenswerk, Venlo
19:30
Acres / Parting Gift / Tripsitter
Dynamo, Eindhoven
21:00
Viva Classic Live 2019 - Sef Thissen En Diverse Gastsolisten
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Shabaka Hutchings
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
vrijdag 06 september 2019
20:30
Korfbal
Vera, Groningen
The Mystery Lights
Tolhuistuin, Amsterdam
The Teskey Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rock Stories - Die Besten Krach- und Lachgeschichten mit Christof Leim
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Color of Abba
Spirit of 66, Verviers
20:00
Bare Jams
Simplon, Groningen
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sports Team
Rotown, Rotterdam
20:15
Anima Mundi
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
21:30
Holy Moly & the Crackers
Paradiso, Amsterdam
Skunk Anansie
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Beatles Tribute Band: One After 909
P60, Amstelveen
20:30
Frenk Rou / Lien Haegeman / Pascal Pittie en Vincent Kusters / Rufus H
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:30
Andre Hazes
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
André Kuipers en Kamerata String Orchestra
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:30
Boris McCutcheon
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
19:30
Fruity Island Boys & Greener Grass
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Metropool, Hengelo
19:30
Kempi
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kakkerlakjes
Luxor Live, Arnhem
21:00
Live at LOLA: Shabby Cabs & Doggy Back Writers
LOLA050, Groningen