Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Energiehuis
Dordrecht
18:30
Paradiso
Amsterdam
De Onderzeebootloods
Rotterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Artis
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Effenaar
Eindhoven
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
14:00
dB's
Utrecht
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
PleinTheater
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Scheldetheater
Terneuzen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Scheldetheater
Terneuzen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
Hofman
Utrecht
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Grenswerk
Venlo
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Simplon
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Maaspoort
Venlo
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
20:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:15
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Lebuinuskerk
Deventer
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
22:00
Hedon
Zwolle
23:30
Hedon
Zwolle
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Spirit of 66
Verviers
Bostheater Ommen
Ommen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
KOFA
Vlaardingen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
KuuB
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
zaterdag 31 augustus 2019
20:00
John Prine
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
22:00
LIVE: Nine Inch Nails, tribute by Kid Harlequin
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Rosanne Philippens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Solid Gold/ The Riverford Band
Energiehuis, Dordrecht
18:30
The Cactus Blossoms
Paradiso, Amsterdam
Triggerfinger
De Onderzeebootloods, Rotterdam
20:30
Yorick van Norden
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Zoomeravonden - Rabasa
Artis, Amsterdam
zondag 01 september 2019
AmenRa
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
Ben Caplan
Effenaar, Eindhoven
15:30
Björn van der Doelen
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
14:00
Blues Place
dB's, Utrecht
15:00
Dio & Friends
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
12:00
Fernando Lameirinhas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Holland Festival! - Meezingfeest
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
Hozier
AFAS Live, Amsterdam
Kim Petras
Paradiso, Amsterdam
17:30
Light Verse Festival Live At Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Opera Gala met het Nederlands Kamerorkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Roel Simons / Salim Javaid
PleinTheater, Amsterdam
20:15
The Cactus Blossoms
Doornroosje, Nijmegen
23:00
The Cactus Blossoms
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Church
Cacaofabriek, Helmond
15:00
The Juke Joints
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Tribute to George Harrison & Friends
Paard, Den Haag
maandag 02 september 2019
19:30
Brittany Howard
Paradiso, Amsterdam
20:30
Comedy Night gepresenteerd door Comedytrain
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Hozier
Koninklijk Circus, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:45
The Cactus Blossoms
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Thompson Square
Q-Factory, Amsterdam
dinsdag 03 september 2019
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Bluesworld Cafe met Ray Stepien Trio
Hedon, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
19:00
Laura Jane Grace and the Devouring Mothers & Frank Iero and the Future
Melkweg, Amsterdam
20:00
Machine Gun Kelly
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Ocean Alley
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Radar
Melkweg, Amsterdam
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Tacocat
Merleyn, Nijmegen
22:00
Tacocat
Merleyn, Nijmegen
woensdag 04 september 2019
Amanda Palmer
Meervaart, Amsterdam
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Boris McCutcheon
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Emma Ruth Rundle
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
Fetty Wap
Melkweg, Amsterdam
FIDLAR
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
20:15
Jan-Willem Rozenboom
Kapel Bovendonk, Hoeven
20:30
Jeff Taylor & Henry Hey
TivoliVredenburg, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
Machine Gun Kelly
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sahara Sessions: Samira’s Blues + Boka de Banjul
Paradiso, Amsterdam
21:00
Tacocat
Vera, Groningen
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
donderdag 05 september 2019
19:30
Acres / Parting Gift / Tripsitter
Dynamo, Eindhoven
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Candy Dulfer
Q-Factory, Amsterdam
20:45
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Fight The Fight
Little Devil, Tilburg
21:00
Froth
Vera, Groningen
Jade Imagine
Paradiso, Amsterdam
Kool & The Gang - Live in de Doolhof
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:00
Korfbal + yung KP
Rotown, Rotterdam
20:30
Last Decade en Ignited
Paard, Den Haag
20:00
Magnapop
Grenswerk, Venlo
Mozes and the Firstborn / Sports Team
Metropool, Hengelo
20:00
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Paracetamol
Simplon, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Verte
Theater Idea, Soest
20:30
Shabaka Hutchings
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Tacocat
Paradiso, Amsterdam
21:00
Viva Classic Live 2019 - Sef Thissen En Diverse Gastsolisten
De Maaspoort, Venlo
vrijdag 06 september 2019
19:30
Andre Hazes
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
20:00
André Kuipers en Kamerata String Orchestra
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:15
Anima Mundi
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Annelies Monseré / Jan en Romke Kleefstra / Jan Kleefstra / Joachim Ba
Lebuinuskerk, Deventer
20:00
Bare Jams
Simplon, Groningen
20:00
Barrelhouse
Bibelot, Dordrecht
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Boris McCutcheon
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
22:00
Bruisboot: Eva van Manen / Freez
Hedon, Zwolle
23:30
Bruisboot: Freez / Gerson Main
Hedon, Zwolle
23:00
BUNKR w/ Juan Sanchez, Abstract Division, Mirella Kroes
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Check 1-2-3: Tessel, Niko, Neighbours Burning Neighbours
EKKO, Utrecht
20:30
Color of Abba
Spirit of 66, Verviers
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
23:00
Fiesta Macumba / Fiesta Macumba Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Frenk Rou / Lien Haegeman / Pascal Pittie en Vincent Kusters / Rufus H
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:30
Fruity Island Boys & Greener Grass
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Giovanna's Zoo / Helena Hall
KOFA, Vlaardingen
20:30
Holland Baroque
Bimhuis, Amsterdam
21:30
Holy Moly & the Crackers
Paradiso, Amsterdam
20:30
James Oesi
KuuB, Utrecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen