Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
15:00
PopEi
Eindhoven
De Bosuil
Weert
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
Bitterzoet
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
013
Tilburg
20:00
Willemeen
Arnhem
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Dynamo
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Plantage Dok
Amsterdam
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
LOLA050
Groningen
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Baroeg
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Maassilo
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
NDSM-werf
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Effenaar
Eindhoven
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:00
Artis
Amsterdam
The Jack
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
NDSM-werf
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
15:15
De Kunsthal
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
LOLA050
Groningen
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paradiso
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
19:30
Effenaar
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
NDSM-werf
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Rapa Nui
Zandvoort
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Little Devil
Tilburg
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
TAC
Eindhoven
21:30
Rotown
Rotterdam
zaterdag 27 juli 2019
23:00
Ulterior Motive
Melkweg, Amsterdam
20:00
Zoomeravonden - Benjamin Herman Trio
Artis, Amsterdam
zondag 28 juli 2019
18:30
Gloria Gaynor
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
19:00
Heir Apparent
Little Devil, Tilburg
15:00
Het Nederlands Strijkersgilde
Amstelkerk, Amsterdam
12:00
Ikarai
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Kenny B & Amartey
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Melanie C / Sink The Pink
Paradiso, Amsterdam
14:00
Philippe Elan / Reyer Zwart
Openluchttheater Ede, Ede
15:30
Poison Idea / the Peterlees
Baroeg, Rotterdam
20:30
The Animals & Friends
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
15:00
Vera Zané
PopEi, Eindhoven
maandag 29 juli 2019
Black Stone Cherry
De Bosuil, Weert
19:00
D.I. / The Casualties / Poison Idea
Melkweg, Amsterdam
Gloria Gaynor
Paradiso, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: CJ Ramone [US] - DeeCracks [AU] - Latte+ [ITA]
LOLA050, Groningen
dinsdag 30 juli 2019
Celeste Barber
Melkweg, Amsterdam
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
CKY
Bitterzoet, Amsterdam
Life Of Agony
De Helling, Utrecht
woensdag 31 juli 2019
CJ Ramone
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
CKY
013, Tilburg
20:00
Coven
Willemeen, Arnhem
Lucas Hamming
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Ricciotti Ensemble
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Rolo Tomassi
Dynamo, Eindhoven
donderdag 01 augustus 2019
20:30
Beatrice van der Poel / Erwin van Ligten
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Bullet For My Valentine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Compact Disk Dummies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Kelly Lee Owens / Lani Rocillo
Plantage Dok, Amsterdam
Nashville Pussy
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Straightline / Sun-0-Bathers / Prime Time Failure / Cigar
LOLA050, Groningen
Typhoon
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Typhoon
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 02 augustus 2019
Dave Hause
TivoliVredenburg, Utrecht
Flotsam And Jetsam / Helstar
Baroeg, Rotterdam
21:00
Hallowed Fire
Little Devil, Tilburg
20:00
Live at LOLA: Cthuluminati, Jahmean & Chief of Smoke
LOLA050, Groningen
20:30
Phum Viphurit
Paradiso, Amsterdam
20:30
Raymond van het Groenewoud
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
The Levellers
Patronaat, Haarlem
Xavier Rudd
Maassilo, Rotterdam
zaterdag 03 augustus 2019
Andy Frasco
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Cthulhu
Little Devil, Tilburg
20:00
Di-rect
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:45
Herman Brood Academie
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Jessie J
NDSM-werf, Amsterdam
Marky Ramone's Blitzkrieg / Dead Kittens
Baroeg, Rotterdam
20:30
Michael Jackson tribute
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Noisefreakz Sneekweek
Het Bolwerk, Sneek
Queensryche + Firewind
Effenaar, Eindhoven
20:30
Rayen Panday / Yunus Aktas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:00
Zoomeravonden - Ohslo
Artis, Amsterdam
zondag 04 augustus 2019
Dynamo Metalfest Presents: Crobot + support
The Jack, Eindhoven
20:30
Frenna & 777-Band en Postmen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
James Bay
NDSM-werf, Amsterdam
20:00
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
20:00
Los Lobos
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
12:00
Matteo Myderwyk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Mónica Coronado & Manito
Openluchttheater Ede, Ede
15:15
Naaz
De Kunsthal, Rotterdam
20:00
Psychedelic Porn Crumpets
Rotown, Rotterdam
15:00
Ray Romijn
PopEi, Eindhoven
15:00
Rolf Sanchez & Quique
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Sabbath Judas Sabbath
Little Devil, Tilburg
Scumbag Millionaire
LOLA050, Groningen
17:30
Tussen De Hoge Bomen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 05 augustus 2019
20:00
Eefje De Visser
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Good Charlotte
Paradiso, Amsterdam
José González
Zuiderparktheater, Den Haag
dinsdag 06 augustus 2019
19:30
Clouseau
Effenaar, Eindhoven
Father John Misty / José González
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Flipper / Mike Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
Thirty Seconds to Mars
NDSM-werf, Amsterdam
20:00
Ziggy Marley
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
woensdag 07 augustus 2019
20:30
JeugdOrkest Nederland
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
José González + The Bony King of Nowhere
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:00
Lime Cordiale
Merleyn, Nijmegen
The Damned
Melkweg, Amsterdam
20:30
Tim Presley's White Fence
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Villagers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
donderdag 08 augustus 2019
20:00
De Hijgende Herten
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Diggy Dex / Roxeanne Hazes
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:30
Ernst Molenaar
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Joep Beving
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
Lime Cordiale
Paradiso, Amsterdam
Michael Franti & Spearhead
Paradiso, Amsterdam
20:00
Omara Portuondo
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:00
Sworn Enemy + STAB + Chelsea Smile
Baroeg, Rotterdam
20:30
The Black Seeds
Rapa Nui, Zandvoort
vrijdag 09 augustus 2019
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
20:30
Danny Vera
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
De Janse Bagge Bend
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Eyes Set To Kill
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Gorefunest
Little Devil, Tilburg
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Iris Penning
TAC, Eindhoven
21:30
JC Thomaz & The Missing Slippers Play The Gun Club
Rotown, Rotterdam