Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
12:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Café De Speeltuin
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Cinetol
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
Paradiso
Amsterdam
20:15
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paard
Den Haag
Café de Ouwehoer
Rotterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
19:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
23:00
Vera
Groningen
Het Klooster
Woerden
19:00
013
Tilburg
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
V11
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
CC De Markthallen
Herk-de-Stad
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Rotown
Rotterdam
21:00
Hofman
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
23:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
01:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
Patronaat
Haarlem
20:00
OCCII
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
P3
Purmerend
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Zaal de Wissel
Peer
23:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Merleyn
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
De Pul
Uden
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
maandag 09 september 2019
19:30
Cam
Melkweg, Amsterdam
20:45
Blue Grass Boogiemen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bedouine
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 10 september 2019
together PANGEA
Rotown, Rotterdam
The Steel Woods
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Analogues
De Nieuwe Kolk, Assen
12:00
orgelstudenten van het Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Magnapop
Paradiso, Amsterdam
20:00
Juiceboxxx
Café De Speeltuin, Breda
19:30
Joya Mooi
Melkweg, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Iron Butterfly
Spirit of 66, Verviers
Gia Margaret
Cinetol, Amsterdam
20:00
Dotan
Het Depot, Leuven
dEUS
Paradiso, Amsterdam
20:15
Charlie Parr / JD Wilkes
Merleyn, Nijmegen
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Celine Cairo
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Boris McCutcheon
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
woensdag 11 september 2019
20:00
Wende’s Kaleidoscoop
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
21:00
together PANGEA
Vera, Groningen
20:30
The Ex / Thurston Moore
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Satori & the Band from Space
Paradiso, Amsterdam
20:00
Non Phixion
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Niklas Paschburg
Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
Magnapop
Paard, Den Haag
Juiceboxxx
Café de Ouwehoer, Rotterdam
20:30
John Paul White
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Inhaler
Merleyn, Nijmegen
20:15
Freek de Jonge - De Canon
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
FortaRock: VOLA + Arch Echo + Rendezvous Point
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Civic
Cinetol, Amsterdam
20:30
Circle One
OCCII, Amsterdam
19:00
Boris McCutcheon / The Saltlicks
Patronaat, Haarlem
20:30
Bjørn Berge
Boerderij, Zoetermeer
Ariana Grande
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 12 september 2019
20:00
Wende’s Kaleidoscoop
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tubular Tribute
P3, Purmerend
20:30
together PANGEA
Metropool Enschede, Enschede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
23:00
The Stroppies
Vera, Groningen
Sara Kroos - Verte
Het Klooster, Woerden
19:00
Quiz'M
013, Tilburg
20:30
Pip Blom
Hedon, Zwolle
21:00
Pile
V11, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:45
Niklas Paschburg
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
Muse
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Magnapop
CC De Markthallen, Herk-de-Stad
22:00
Lust For Youth
Paradiso, Amsterdam
19:00
Kaiserr
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Juiceboxxx
Burgerweeshuis, Deventer
John Cleese
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Inhaler
Rotown, Rotterdam
21:00
Hofman Live: Molino
Hofman, Utrecht
Garrett T. Capps
Paradiso, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Canon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
23:00
Damndamy / fflean / ZENO
Merleyn, Nijmegen
Casey Lowry
Melkweg, Amsterdam
19:00
Camera / Datashock / Faust
Paradiso, Amsterdam
Boris McCutcheon
TivoliVredenburg, Utrecht
01:30
Boom Boom Du Terre / Druiprek / Real Derek
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Black Tree Vultures en Durango
Paard, Den Haag
20:00
Bjørn Berge
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Babe Rainbow
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ayreon
013, Tilburg
Arch Echo / Rendezvous Point / Vola
Patronaat, Haarlem
20:00
Apparatüs + Youth Deprivation
OCCII, Amsterdam
vrijdag 13 september 2019
20:30
You Am I
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Wim Dani?ls - Wim Dani?ls - De wondere Wereld van Taal
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
War Cloud + Galactic Superlords
The Jack, Eindhoven
20:30
Velvet Noise Night: Shht (BE) + Bison Bisou (FR) + The K. (BE)
Bibelot, Dordrecht
20:00
Van Dyke Brown
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tubular Tribute
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Tambles
dB's, Utrecht
20:30
The Rubens
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
The Protomen
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Analogues
De Maaspoort, Venlo
19:30
Tads Thots / yung Gods
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Suzanne Santo
Tolhuistuin, Amsterdam
Steve Gunn
De Helling, Utrecht
20:30
Sisters Of Suffocation
P3, Purmerend
Sara Kroos - Verte
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Rude Pride
Zaal de Wissel, Peer
23:00
Ray Fuego
Metropool Enschede, Enschede
20:30
PopMonument
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Personal Trainer / Pip Blom
Merleyn, Nijmegen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Pat Reedy and The Longtime Goners
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Orchestre Partout
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Niklas Paschburg
De Pul, Uden
20:00
Negende verjaardag Asteriks in Zalen Schaaf
Zalen Schaaf, Leeuwarden
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Morgendust - EP Release
Hedon, Zwolle