Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
20:15
Luxor Live
Arnhem
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Rotown
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Artis
Amsterdam
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
De Onderzeebootloods
Rotterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Energiehuis
Dordrecht
23:45
Hedon
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
21:00
Rapa Nui
Zandvoort
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
CHV Noordkade
Veghel
14:00
dB's
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Effenaar
Eindhoven
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
23:00
Merleyn
Nijmegen
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
15:00
PleinTheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Hedon
Zwolle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Merleyn
Nijmegen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
De Maaspoort
Venlo
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Grenswerk
Venlo
19:00
Little Devil
Tilburg
Metropool
Hengelo
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
vrijdag 30 augustus 2019
21:30
Godthrymm (UK) (ex) My Dying Bride members
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: Funeral Whore - Sarinvomit (TUR) - The Unslain
LOLA050, Groningen
20:15
Ben Caplan
Luxor Live, Arnhem
21:00
Douwe Bob
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Typhoon akoestische veranda sessies
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Andre Hazes
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
Supertrap
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
The Church
Paard, Den Haag
20:00
The Cactus Blossoms
Paard, Den Haag
John Prine
Paradiso, Amsterdam
19:30
Recirquel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wende - Rooftop Show
Podium Victorie, Alkmaar
Hælos
Rotown, Rotterdam
Ariana Grande
Sportpaleis, Antwerpen
zaterdag 31 augustus 2019
20:00
Zoomeravonden - Rabasa
Artis, Amsterdam
14:00
High Tea met de buren
Baroeg, Rotterdam
20:30
Yorick van Norden
Bostheater Ommen, Ommen
Triggerfinger
De Onderzeebootloods, Rotterdam
22:00
Aurelius
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Cristina Branco
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Solid Gold/ The Riverford Band
Energiehuis, Dordrecht
23:45
Barry Paf / Jody Bernal / Mayday / MC Divine
Hedon, Zwolle
21:00
Bill Disney rock covers
Little Devil, Tilburg
23:30
ECLYPSE / Gomes / Joker
Melkweg, Amsterdam
22:00
LIVE: Nine Inch Nails, tribute by Kid Harlequin
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Charly Luske & band
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Hoessenbosch Festival
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
20:00
Brenda Bee / Edward Reekers / Maarten Peters / Syb van der Ploeg
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
John Prine
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Bushman
P60, Amstelveen
The Cactus Blossoms
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rosanne Philippens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cirrha Niva
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
21:00
Gallowstreet
Rapa Nui, Zandvoort
Alex Ploeg / Kasper van der Laan
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Club Vondel #11
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Floppy (Not) News / Remute / Sascha Müller
WORM, Rotterdam
20:15
De Fransse Eijkel / Fuad Hassen / Op Sterk Water / Peter Heerschop
Zuiderparktheater, Den Haag
zondag 01 september 2019
Hozier
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Church
Cacaofabriek, Helmond
15:00
The Juke Joints
CHV Noordkade, Veghel
14:00
Blues Place
dB's, Utrecht
20:15
The Cactus Blossoms
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Ben Caplan
Effenaar, Eindhoven
15:30
Björn van der Doelen
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
23:00
The Cactus Blossoms
Merleyn, Nijmegen
17:30
Light Verse Festival Live At Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Opera Gala met het Nederlands Kamerorkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Holland Festival! - Meezingfeest
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
AmenRa
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Tribute to George Harrison & Friends
Paard, Den Haag
Kim Petras
Paradiso, Amsterdam
15:00
Roel Simons / Salim Javaid
PleinTheater, Amsterdam
15:00
Dio & Friends
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Fernando Lameirinhas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 02 september 2019
20:00
Hozier
Koninklijk Circus, Brussel
20:45
The Cactus Blossoms
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Comedy Night gepresenteerd door Comedytrain
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Brittany Howard
Paradiso, Amsterdam
20:00
Thompson Square
Q-Factory, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
dinsdag 03 september 2019
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Machine Gun Kelly
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bluesworld Cafe met Ray Stepien Trio
Hedon, Zwolle
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Radar
Melkweg, Amsterdam
19:00
Laura Jane Grace and the Devouring Mothers & Frank Iero and the Future
Melkweg, Amsterdam
22:00
Tacocat
Merleyn, Nijmegen
21:00
Tacocat
Merleyn, Nijmegen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Ocean Alley
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 04 september 2019
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Emma Ruth Rundle
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Boris McCutcheon
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
Utrecht Laughs: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:15
Jan-Willem Rozenboom
Kapel Bovendonk, Hoeven
Amanda Palmer
Meervaart, Amsterdam
19:30
Fetty Wap
Melkweg, Amsterdam
FIDLAR
Melkweg, Amsterdam
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Sahara Sessions: Samira’s Blues + Boka de Banjul
Paradiso, Amsterdam
Machine Gun Kelly
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Jeff Taylor & Henry Hey
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Tacocat
Vera, Groningen
donderdag 05 september 2019
20:00
Blue Man Group
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Shabaka Hutchings
Bimhuis, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Viva Classic Live 2019 - Sef Thissen En Diverse Gastsolisten
De Maaspoort, Venlo
19:30
Acres / Parting Gift / Tripsitter
Dynamo, Eindhoven
20:00
Magnapop
Grenswerk, Venlo
19:00
Fight The Fight
Little Devil, Tilburg
Mozes and the Firstborn / Sports Team
Metropool, Hengelo
Kool & The Gang - Live in de Doolhof
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:00
Arsenal
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne