Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Paard
Den Haag
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
18:45
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Paradiso
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
dB's
Utrecht
19:30
Maassilo
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
21:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Effenaar
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
De Helling
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Sense
Dokkum
Flint
Amersfoort
20:30
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Stroud
Putten
De Eendracht
Gemert
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Musis
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Agnietenhof
Tiel
De Kattendans
Bergeijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Hoftheater
Raalte
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:15
De Meerpaal
Dronten
19:15
De Meerpaal
Dronten
DRU Industriepark
Ulft
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Corneel
Lelystad
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
19:30
Mezz
Breda
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Paradiso
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
donderdag 23 maart 2023
20:00
Queen The Music - a Night at the Opera
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Ramkot
Hall Of Fame, Tilburg
20:15
René Van Meurs - 2636
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Robin Brock - Glashart
Paard, Den Haag
21:15
Robin Scherpen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rowwen Hèze - Het Was Een Kwestie Van Geduld
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Samba Toure
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Slagerij van Kampen - Rhythm of Life
Theater Kerkrade, Kerkrade
18:45
Stitch'n Bitch Capelle
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Tamino
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
The African Mama's - Graceland in concert
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
The Analogues - Hello Goodbye
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
The Jordan + Remme
Paradiso, Amsterdam
The Music Of Cream: Feat. Kofi Baker & Wil Johns
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Tazers (sa) + Whip + Clitteband
dB's, Utrecht
19:30
The Vices
Maassilo, Rotterdam
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Theo Nijland - Ontboezemingen van een blij mens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Borsten - Pavarotti meets Alberti
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Thjum Arts - Tijdloos Genot
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Van Dik Hout
Podium Victorie, Alkmaar
VanWyck - The Epic Tale of the Stranded Man
Theater de Kom, Nieuwegein
21:30
Viana Afoumou (alternate Takes) Presented By Cult North & Bird
BIRD, Rotterdam
20:00
Vincent Dedienne
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Warhaus
Effenaar, Eindhoven
Wiegedood
Patronaat, Haarlem
20:30
Willie Wartaal - Moederdag
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
XINK
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Goudse Schouwburg, Gouda
vrijdag 24 maart 2023
23:00
030303
De Helling, Utrecht
20:00
100% Hollandse Hits Live
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
3JS - 15 jaar 3JS
Zaantheater, Zaandam
20:00
A Point of Protest / Aldous Harding
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Abba Fever
De Maaspoort, Venlo
20:15
Abba The Music - Thank You For The Music
Sense, Dokkum
Alex Ploeg - Ego
Flint, Amersfoort
20:30
Alex Roeka - Nieuwe Dromen
De Oosterpoort, Groningen
Andries Tunru - In Theorie
C.C. Stroud, Putten
Anneke Van Giersbergen - Zingt Kate Bush
De Eendracht, Gemert
20:00
Ashton Brothers - 20 jaar Ashton Brothers
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Baptiste Lecaplain
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Barbara Pravi
Musis, Arnhem
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Bettina Holwerda / Renee van Wegberg - #PERFECT
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Blackbird
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Blanks
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Blaudzun - NY-RIO-BERLIN
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Blue Man Group
Ahoy, Rotterdam
21:00
Bohemian Betyars
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Brel Door Olivier Laurent
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Buddy Vedder & A Perfect Combination - The Legends We've Lost
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Bunker
Wolbodo, Delft
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Candy Dulfer - More Sax, Candy & Rock-‘n-roll
Theater Kerkrade, Kerkrade
Central Park – The Story of Simon & Garfunkel
Agnietenhof, Tiel
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Kattendans, Bergeijk
22:00
Ciao Lucifer
Merleyn, Nijmegen
20:15
Cor Bakker / Karin Bloemen - Waar waren we gebleven
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Crazy Little Things - Queen: the Story
ATLAS Theater, Emmen
Cry Me A River - Heroes of the 70's
Hoftheater, Raalte
20:00
Daisy & the Dukes
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Dana Winner - Miss You Most
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Meerpaal, Dronten
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Meerpaal, Dronten
Daniel Lohues - Nieuwe Voorstelling
DRU Industriepark, Ulft
19:00
Degenerate / Infantry
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Dennis Van Aarssen – Swinging On A Star
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dermot Kennedy
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Devin Townsend
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Diederik Jekel - Eerste Hulp Bij Moeilijke Onderwerpen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dieter van der Westen - Eric van der Westen - Acoustic duo
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Diggy Dex
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
dirk.
V11, Rotterdam
21:00
Dylan Bishop (usa)
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Echo: Corren Cavini & Dennis Louvra
Corneel, Lelystad
20:15
Edsilia Rombley - In Balans
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Edwin Evers Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Elfie Tromp - Op de barricade van het hart
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Erwin Nyhoff - Elvis the Music
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Theater de Schalm, Veldhoven
19:30
Fano, Hadess, Freddie Lee
Mezz, Breda
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Flemming
Melkweg, Amsterdam
20:15
Flip Noorman - Zingt Tom Waits
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Froidebise & Cie « 66 Bis @ 66 »
Spirit of 66, Verviers
19:00
Grade 2 + Death By Stereo
Little Devil, Tilburg
20:30
Hallo Venray
Poppodium Volt, Sittard
Hang Youth
Paradiso, Amsterdam
20:00
Harlem Lake
Iduna, Drachten
23:00
Herz
Luxor Live, Arnhem
20:00
Het Experiment
Paradiso, Amsterdam