Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Iduna
Drachten
Theater De Omval
Diemen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Musis
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Cammeleur
Dongen
Posttheater
Arnhem
20:00
P3
Purmerend
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:00
Altstadt
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
23:45
Melkweg
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Pook
Oostknollendam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
AFAS Live
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
21:00
Corneel
Lelystad
19:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
In the Woods
Leusden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De hoogte
Winsum
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
23:00
Vera
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Metropool
Hengelo
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:30
The Jack
Eindhoven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
013
Tilburg
20:00
De Spot
Middelburg
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
013
Tilburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DeMess
Naarden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kattendans
Bergeijk
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Paard
Den Haag
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
16:00
Imperiumtheater
Leiden
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:30
Markant Uden
Uden
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
P3
Purmerend
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
De Maaspoort
Venlo
14:30
Agora Theater Druten
Druten
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 12 januari 2019
20:00
Night Fever
Chassé Theater, Breda
19:30
Monsters of Rock: AC/DC UK / Powerslave / Snaggletoöth / The Metallica
Iduna, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Het Veur Theater, Leidschendam
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
22:00
LIVE: The Wave
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Lilian Vieira Grupo
Musis, Arnhem
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Cammeleur, Dongen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
20:00
Knight of the Guitar II
P3, Purmerend
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:00
Kid Harlequin
Altstadt, Eindhoven
Kayak
Boerderij, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jules Deelder & Boris van der Lek
Patronaat, Haarlem
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater De Lievekamp, Oss
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw gaat vreemd
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Holy Hell Tour
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Het Amstel Quartet
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Henk Dissel
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
21:00
Heidevolk
Corneel, Lelystad
19:00
Haroun
La Madeleine, Brussel
20:15
Handsome Poets en Orange Skyline
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Grant Peeples / Hadley McCall Thackston
In the Woods, Leusden
Gosto
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Steenoven, Herzele
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Famke Louise
Luxor Live, Arnhem
21:00
Exoplaneteers
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
De hoogte, Winsum
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
23:00
DJ Nomad & Residents
Vera, Groningen
21:00
Disturbance, Doodskop, G.O.H. en Oppakkuh
Het Bolwerk, Sneek
DeWolff
Metropool, Hengelo
Delain
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:30
Deaf Förever
The Jack, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
De Bonanza: Rob Stenders
013, Tilburg
20:00
DansPaleis Van Kooten
De Spot, Middelburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Carmen Souza
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Canshaker Pi / The Mighty Breaks
Merleyn, Nijmegen
Boef
013, Tilburg
20:00
Beverly Jo Scott
Spirit of 66, Verviers
20:00
Barrelhouse
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Baba Yaga - Baba's Droom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Anne Bakker / Carly E.
Amstelkerk, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Amorphis / Soilwork
Doornroosje, Nijmegen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Roeka - En toen ineens
De Kattendans, Bergeijk
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Alcuna Wilds
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:45
AlascA
Neushoorn, Leeuwarden
zondag 13 januari 2019
Yungblud
Paard, Den Haag
16:00
White Elephant
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
15:45
Victorie Sunday Sessions: Thank God it's Donna ft. Carolina Dijkhuizen
Podium Victorie, Alkmaar
16:15
The Yearlings
Gigant, Apeldoorn
20:30
The Como Mamas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Stargaze speelt Björk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
11:00
Pynarello - De Negende Symphonie uit de Nieuwe Wereld van Dvorak
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Neujahr in Wien | Nieuwjaarsspecial - Wien bleibt Wien
De Maaspoort, Venlo
16:00
Muziek Jong voor Oud - Concertpodium Domani
De Maaspoort, Venlo
16:00
Moon Moon Moon
BHC (Bij Huize Corné), Breda
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
15:00
Margriet Sjoerdsma & Egbert Derix - Favourite Songs
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:30
Laurence Servaes / Marco Bakker - Nieuwjaarsconcert
Markant Uden, Uden
20:00
Kubilay Kaya
Patronaat, Haarlem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
20:00
Judith Hill
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jorge Rossy Vibes Quintet ft. Al Foster + Mark Turner
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Joep's Kapel - Loslaotconcert | Albumpresentatie
De Maaspoort, Venlo
14:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Agora Theater Druten, Druten
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
Het Nieuwe Lied - Nieuwjaarsconcert
De Kleine Komedie, Amsterdam