Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Little Devil
Tilburg
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:30
Hofman
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Barron
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Veste
Delft
van Beresteyn
Veendam
Meervaart
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Simplon
Groningen
Fluor
Amersfoort
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Simplon
Groningen
Effenaar
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
22:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Atak
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Dokzaal
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Baroeg
Rotterdam
De Roma
Antwerpen
20:45
Volta
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
The Jack
Eindhoven
De Maaspoort
Venlo
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Concerto
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
20:00
Volta
Amsterdam
4AD
Diksmuide
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Winston
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
Oktoberhallen
Wieze
Café Royal
Mill
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan het Spui
Den Haag
20:00
't Ukien
Kampen
21:00
Rotown
Rotterdam
Paleis 12
Brussel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
De Pul
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
12:00
Atak
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:30
De Fles
Spijkenisse
19:00
Sound Dog
Breda
20:00
Mezz
Breda
Theater De Veste
Delft
Compagnietheater
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Podium Enter
Houten
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Bibelot
Dordrecht
vrijdag 26 mei 2017
22:00
LIVE: Earl Jackson ()UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Lich King
Little Devil, Tilburg
Kommil Foo - Schoft
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
King of the World
Luxor Live, Arnhem
21:30
Kenny
Hofman, Utrecht
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jeangu Macrooy
Metropool, Hengelo
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kattendans, Bergeijk
Jason Waterfalls
De Barron, Arnhem
20:00
Jarami
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Veste, Delft
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
van Beresteyn, Veendam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Meervaart, Amsterdam
19:00
Heidevolk
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Hausmagger
Simplon, Groningen
Hallo Venray
Fluor, Amersfoort
20:00
Haley Reinhart
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Exclusieve lezing Susan Rogers
Grounds, Rotterdam
21:00
Engel & Just
Simplon, Groningen
Eindhoven Psych Lab Presents: Föllakzoid +4
Effenaar, Eindhoven
Eef van Breen - Chapman
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
22:00
Dr. Lektroluv
Poppodium Volt, Sittard
20:00
DOX
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Def Americans
Corneel, Lelystad
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
21:00
De Kraaien
Atak, Enschede
20:00
De Dijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniel Lohues - Moi
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Damask Vocal quartet / Oerknal!
Dokzaal, Amsterdam
20:30
Chris Sabucco/Dutch Cassidy
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Caravan
P60, Amstelveen
23:30
C-Jay / John Digweed
Melkweg, Amsterdam
20:00
Burgerpop presents: Blonde & Dreadful / Blue Marble / Lune
Burgerweeshuis, Deventer
Batushka
Baroeg, Rotterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Roma, Antwerpen
20:45
Bart Melief / José Schuringa / Kachun Cheung / Rik Rottier / Tobi Kooi
Volta, Amsterdam
Antillectual
Bibelot, Dordrecht
20:00
Albert Lee & The Electric Band
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
After All / Goe Vur In Den Otto
The Jack, Eindhoven
3JS - U2, The Joshua Tree
De Maaspoort, Venlo
21:00
10CC
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
'Novacane': Anbu Gang / Boscha Nova / Invictim
Nieuwe Nor, Heerlen
zaterdag 27 mei 2017
Zitakula
Concerto, Amsterdam
Wovenhand
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
William Boeva - Reset
C.C. `t Schaliken, Herentals
22:00
Voltage
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
TZIMIS PANOUSIS
Melkweg, Amsterdam
20:00
Toppers in Concert - Wild West, Thuis Best
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Chassé Theater, Breda
20:00
The Zed Chamber Choir / Projectkoor Musica Zelandica
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
20:00
The Mystifiers
Volta, Amsterdam
The Hackensaw Boys
4AD, Diksmuide
The Eagles Tribute - New Gig in Town
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
The Doors in Concert
Manifesto, Hoorn
20:00
The Anchor Creek / Escape Escape / My Cat Sparky
Winston, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Superstars Live
Oktoberhallen, Wieze
Stackhouse
Café Royal, Mill
20:30
Spasmodique
Duycker, Hoofddorp
20:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater aan het Spui, Den Haag
20:00
Singer Songwriters avond met o.a. Aafke Romeijn
't Ukien, Kampen
21:00
Shirma Rouse
Rotown, Rotterdam
Shawn Mendes
Paleis 12, Brussel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Meervaart, Amsterdam
20:00
SACRIFICE - a mini festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Theater de Spiegel, Zwolle
Riverside (PL)
De Pul, Uden
20:00
Riff Raff (USA)
Melkweg, Amsterdam
20:00
René van Meurs / Roel C. Verburg
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Progress Bar S02E08
Tolhuistuin, Amsterdam
12:00
Pretty Filthy Creatures
Atak, Enschede
Pieter Derks - Spot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:30
Piece of Maiden
De Fles, Spijkenisse
19:00
Pandora's Key
Sound Dog, Breda
20:00
Nervana
Mezz, Breda
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:15
Martijn Koning
Flint, Amersfoort
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marjolijn van Kooten - Paniek
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
21:00
March
Altstadt, Eindhoven
Marcela Bovio
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
LOS - VAST
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
22:00
Little Mama XL
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Leonard Cohen Tribute Band
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Legends of Rock Tribute Festival
Effenaar, Eindhoven
20:00
Korpse
Podium Enter, Houten
Kommil Foo - Schoft
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
King of the World
Bibelot, Dordrecht