Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Paard
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
21:30
De Flux
Zaandam
19:30
De Bosuil
Weert
20:00
013
Tilburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
StudioGonz
Gouda
Altstadt
Eindhoven
Café Wilhelmina
Eindhoven
Pier 15
Breda
Willemeen
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
14:00
Hedon
Zwolle
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
De Pit
Terneuzen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Cult Art Shop
Nijverdal
Jeugdhuis De Mans
Meeuwen-Gruitrode
20:00
Sportcentrum Kei-Fit
Lichtenvoorde
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
23:45
Simplon
Groningen
16:00
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Boerderij
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Munttheater
Weert
20:15
CineCity
Vlissingen
Zaal Thijssen
Vlierden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
ACU
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Botanique
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
18:30
P60
Amstelveen
Grenswerk
Venlo
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Doornroosje
Nijmegen
Podium Asteriks
Leeuwarden
Metropool
Hengelo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Luxor Live
Arnhem
Brigant
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
De Bosuil
Weert
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
De Pul
Uden
21:00
OJC Comeet
Someren
20:30
Poppodium Volt
Sittard
22:00
De Graauwe Hengst
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Xinix
Nieuwendijk
Van Zantenhal
Nieuw Vennep
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Atak
Enschede
Altstadt
Eindhoven
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Paard
Den Haag
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
ACU
Utrecht
16:00
Little Devil
Tilburg
Poppodium Volt
Sittard
16:00
Roepaen
Ottersum
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
donderdag 30 maart 2017
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lucas Hamming
Paard, Den Haag
Van Dik Hout - Het Best Van
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Moss
Trix, Antwerpen
20:00
The Homesick
De School, Amsterdam
20:00
The Shins
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Legendary Shack Shakers
P60, Amstelveen
20:00
Waylon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 31 maart 2017
Delain
Hedon, Zwolle
21:30
The Toasters
De Flux, Zaandam
19:30
Captain Albatross / Chained Alice / Fake No More
De Bosuil, Weert
20:00
Undeclinable Ambuscade
013, Tilburg
22:00
Automatic Sam
Merleyn, Nijmegen
20:00
Legendary Shack Shakers
Neushoorn, Leeuwarden
Tangarine
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Moss
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Golden Caves + Semi Stereo
StudioGonz, Gouda
Afterpartees
Altstadt, Eindhoven
Paceshifters
Café Wilhelmina, Eindhoven
The Homesick
Pier 15, Breda
Flotsam & Jetsam / Izegrim / Dew-Scented
Willemeen, Arnhem
20:30
Waylon
Luxor Live, Arnhem
Swans
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 01 april 2017
21:00
Tigre Blanco
Schouwburg Odeon, Zwolle
14:00
Dirk Scheele
Hedon, Zwolle
20:30
Paceshifters
EKKO, Utrecht
21:00
Klone
Little Devil, Tilburg
19:30
King Hiss / Spitfire (BE) / Tangled Horns
De Pit, Terneuzen
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Flotsam & Jetsam
Cult Art Shop, Nijverdal
STAVAST
Jeugdhuis De Mans, Meeuwen-Gruitrode
20:00
Golden Earring
Sportcentrum Kei-Fit, Lichtenvoorde
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Leidse Schouwburg, Leiden
Waylon
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Memphis Maniacs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lucas Hamming
Patronaat, Haarlem
23:45
Heliophile / NOCX / Polter
Simplon, Groningen
16:00
Grindhoven 2017
Dynamo, Eindhoven
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
Moss
Bibelot, Dordrecht
20:15
Tangarine
Theater Hof 88, Almelo
zondag 02 april 2017
Klone
Boerderij, Zoetermeer
Sonata Arctica
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
The Toasters
Het Bolwerk, Sneek
Flotsam & Jetsam
Baroeg, Rotterdam
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater Gooiland, Hilversum
dinsdag 04 april 2017
All Time Low
Melkweg, Amsterdam
Soulwax
Paradiso, Amsterdam
woensdag 05 april 2017
Immolation / Vader
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Tangarine
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 06 april 2017
20:15
Tigre Blanco
Munttheater, Weert
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
CineCity, Vlissingen
The Exploited
Zaal Thijssen, Vlierden
20:00
Waylon
Grenswerk, Venlo
20:00
EGO DREAMS / Mademoiselle / Surf Aid-Kit
ACU, Utrecht
19:30
Undeclinable Ambuscade
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Lisa Hannigan
Botanique, Brussel
Ghost
AFAS Live, Amsterdam
18:30
Immolation / Vader
P60, Amstelveen
vrijdag 07 april 2017
Waylon
Grenswerk, Venlo
21:00
Lookapony + Abdomen
Het Bolwerk, Sneek
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
Paceshifters
Podium Asteriks, Leeuwarden
Feuerengel
Metropool, Hengelo
20:00
Once & Simple Creed
Cacaofabriek, Helmond
21:00
STAVAST
Bibelot, Dordrecht
20:00
Moss
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
The Naked Sweat Drips + The Liquid Machine
Luxor Live, Arnhem
The Homesick
Brigant, Arnhem
Pavlov's Dog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
18 Miles / Hawser / Your Demise
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Mysterons
Fluor, Amersfoort
zaterdag 08 april 2017
21:00
Paceshifters
Hedon, Zwolle
19:00
Def Americans
De Bosuil, Weert
22:00
Timboektoe openingsfeest
Timboektoe, Velsen-Noord
20:00
Lucas Hamming
De Helling, Utrecht
20:30
Italian Dire Straits
De Pul, Uden
21:00
Mooi Wark
OJC Comeet, Someren
20:30
Sonic Syndicate
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Alcatrazz
De Graauwe Hengst, Schiedam
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Delain
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Okkultokrati
Merleyn, Nijmegen
STAVAST
Xinix, Nieuwendijk
Golden Earring
Van Zantenhal, Nieuw Vennep
20:00
Waylon
Vorstin, Hilversum
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Metal Oet Twente
Atak, Enschede
Batmobile
Altstadt, Eindhoven
The Exploited
Iduna, Drachten
21:00
Feuerengel
Bibelot, Dordrecht
Pavlov's Dog
Paard, Den Haag
20:15
Tangarine
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Edwin Evers Band - theatertour (reprise)
De Nieuwe Kolk, Assen
zondag 09 april 2017
20:30
LVL Up
ACU, Utrecht
16:00
Avulsed
Little Devil, Tilburg
(HED) Planet Earth / Sumo Cyco
Poppodium Volt, Sittard
16:00
Tangarine
Roepaen, Ottersum
19:00
Fink
Muziekgieterij, Maastricht