Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Stenge
Heinkenszand
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
De Reggehof
Goor
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:00
PopEi
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Korzo
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
BREStheater
Brielle
23:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
Willemeen
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Fluor
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Victorie
Alkmaar
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
Het Klooster
Woerden
De Bosuil
Weert
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Molen De Ster
Utrecht
21:00
De Pul
Uden
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Artishock
Soest
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Scagon theater
Schagen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Hof in Salland
Raalte
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
't Ukien
Kampen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 20 januari 2017
20:00
Pater Moeskroen - Fiesta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
LIVE: The Super Soakers + Mexican Surf
Muziekcafé Helmond, Helmond
Natalia
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
20:30
St. Tropez
Nieuwe Nor, Heerlen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Posthuis Theater, Heerenveen
The Pineapple Thief
Patronaat, Haarlem
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Percossa
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Ratpatrol / TV Smith / UK Subs
Simplon, Groningen
21:00
Sideways Into Balance Albumrelease
So What!, Gouda
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
JJ Sharp band
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Pieter Derks - Spot
De Reggehof, Goor
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:00
Sheverine
PopEi, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
20:00
Marieke Eelman + band
Cultura, Ede
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Dakota, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:00
The Mastersons
Paard, Den Haag
Shishani
Korzo, Den Haag
20:15
Mini & Maxi
Theater De Veste, Delft
20:00
FABELHAFT
BREStheater, Brielle
23:00
Boeisco
Mezz, Breda
20:00
Metal Tribute Night: Metallica + Volbeat + support: Present Danger
Mezz, Breda
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Kennemer Theater, Beverwijk
Bettie Serveert
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater De Kolk, Assen
Batushka / Arkona / Support
Willemeen, Arnhem
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Bunga Bunga Experience
OT301, Amsterdam
20:00
James Watts
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Bounty Island / Goodnight Moonlight / Track Club Party
Winston, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Lee Fields & The Expressions
Paradiso, Amsterdam
19:30
Leroy Sanchez
Melkweg, Amsterdam
José González
Melkweg, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Fluor, Amersfoort
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
The Dirty Daddies
Victorie, Alkmaar
21:00
Razorblade Messiah / Suicide Attack
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
zaterdag 21 januari 2017
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
20:00
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Hedon, Zwolle
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Martin Turner's Wishbone Ash
Boerderij, Zoetermeer
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS
De Flux, Zaandam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Klooster, Woerden
DeWolff
De Bosuil, Weert
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Het Trefpunt, Warmond
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Angels en Demons : Art of Pain / Blackbriar / Conorach / Venator
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Vers Gras
Grenswerk, Venlo
20:15
Tigre Blanco
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden - Unsung Heroes
Molen De Ster, Utrecht
21:00
St. Tropez
De Pul, Uden
The Pineapple Thief
De Pul, Uden
21:00
Lucifericon
Little Devil, Tilburg
Jeroen van der Boom
Agnietenhof, Tiel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Maarten Hogenhuis Trio
Artishock, Soest
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's / Eamonn McCormack
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Black Label + Skullsuit + Crazy Cult Roadshow
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Scagon theater, Schagen
22:00
Sweet Mary Jane
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Alfonso Aroca Flamenco Jazz Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Walhalla, Rotterdam
José González
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Pink Project
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Dutch Eagles
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Back To Black ft Kim Hoorweg
Groene Engel, Oss
21:00
Promised Land Sound
De Zwerver, Oostende
20:15
Trentemoller
Doornroosje, Nijmegen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Schouwburg Ogterop, Meppel
16:00
Oldenosborn - #Life
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Batushka
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rockabilly Blitz
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
A slice of Dylan
't Ukien, Kampen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Het Park, Hoorn