Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
OT301
Amsterdam
P3
Purmerend
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Simplon
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Swaf
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Victorie
Alkmaar
Willemeen
Arnhem
20:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
't Ukien
Kampen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Ahoy
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Artishock
Soest
ATLAS Theater
Emmen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
C.C. 't Vondel
Halle
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Cultura
Ede
20:00
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
De Bosuil
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
De Pul
Uden
De Pul
Uden
De Stenge
Heinkenszand
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Dynamo
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Podium
Hoogeveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
Hof in Salland
Raalte
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 20 januari 2017
23:30
Balkan Beats
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Albumpresentatie Captain Disco
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
St. Tropez
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Bunga Bunga Experience
OT301, Amsterdam
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti
P3, Purmerend
20:00
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
20:00
The Mastersons
Paard, Den Haag
20:00
Lee Fields & The Expressions
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
The Pineapple Thief
Patronaat, Haarlem
20:30
JJ Sharp band
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:00
Sheverine
PopEi, Eindhoven
20:00
Fleddy Melculy
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
James Watts
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Tina Turner Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Aimée de Jongh / Lavinia Meijer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ratpatrol / TV Smith / UK Subs
Simplon, Groningen
21:00
Sideways Into Balance Albumrelease
So What!, Gouda
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Henk & Melle
Swaf, Hoorn
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater De Kolk, Assen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
Paul de Munnik
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mini & Maxi
Theater De Veste, Delft
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater De Winsinghhof, Roden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
LOS - VAST
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Noord Nederlands Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ahmet Aslan
TivoliVredenburg, Utrecht
Trentemoller
TivoliVredenburg, Utrecht
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
de Sp aties / The Sensational Second Cousins / Combo Koedijk
V11, Rotterdam
The Dutch Eagles
Veluvine, Nunspeet
The Dirty Daddies
Victorie, Alkmaar
Batushka / Arkona / Support
Willemeen, Arnhem
20:00
Bounty Island / Goodnight Moonlight / Track Club Party
Winston, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 21 januari 2017
20:00
A slice of Dylan
't Ukien, Kampen
Jeroen van der Boom
Agnietenhof, Tiel
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Druten, Druten
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
21:00
Kid Harlequin
Altstadt, Eindhoven
20:30
Maarten Hogenhuis Trio
Artishock, Soest
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
22:00
Sweet Mary Jane
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Martin Turner's Wishbone Ash
Boerderij, Zoetermeer
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. 't Vondel, Halle
Natalia
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Pieter Derks - Spot
Cultura, Ede
20:00
Frank Blueka
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
DeWolff
De Bosuil, Weert
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS
De Flux, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Bartek / Saguaro / Sonic Bloom
De Meester, Almere
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Nieuwe Kolk, Assen
Cabarestafette
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
St. Tropez
De Pul, Uden
The Pineapple Thief
De Pul, Uden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
21:00
Promised Land Sound
De Zwerver, Oostende
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:15
Trentemoller
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Reservoir Dogs Band
Duycker, Hoofddorp
Call It Off (Abandoned Release Show)
Dynamo, Eindhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Batushka
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Peer / The Maureens / Wooden Soldiers
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Vers Gras
Grenswerk, Venlo
20:30
Back To Black ft Kim Hoorweg
Groene Engel, Oss
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
20:00
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Hedon, Zwolle
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's / Eamonn McCormack
Het Bolwerk, Sneek
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Klooster, Woerden
20:30
Ralph de Jong & Band
Het Podium, Hoogeveen
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Darlyn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam