Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Molen De Ster
Utrecht
23:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Korzo
Den Haag
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Hoftheater
Raalte
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Fluor
Amersfoort
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Stenge
Heinkenszand
De Reggehof
Goor
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
De Boodschap
Rijen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
Cultura
Ede
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
BREStheater
Brielle
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
23:00
BIRD
Rotterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Victorie
Alkmaar
22:00
Vera
Groningen
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Scagon theater
Schagen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Parkgebouw
Rijssen
23:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Molen De Ster
Utrecht
vrijdag 20 januari 2017
21:00
Razorblade Messiah / Suicide Attack
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
22:00
LIVE: The Super Soakers + Mexican Surf
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Promised Land Sound
Molen De Ster, Utrecht
23:00
Boeisco
Mezz, Breda
20:00
Metal Tribute Night: Metallica + Volbeat + support: Present Danger
Mezz, Breda
19:30
Leroy Sanchez
Melkweg, Amsterdam
José González
Melkweg, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Jim Black
LantarenVenster, Rotterdam
Shishani
Korzo, Den Haag
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Hoftheater, Raalte
21:00
Jack Bottleneck + Dishking
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Pivo - Taalisman Releaseparty
Hedon, Zwolle
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Gebr. De Nobel, Leiden
Bettie Serveert
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Mathilde Santing
Fulcotheater, IJsselstein
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Fluor, Amersfoort
Toontje Lager
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Gallowstreet Brass Band
Doornroosje, Nijmegen
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Pieter Derks - Spot
De Reggehof, Goor
20:30
Percossa
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
De Kunstgreep, Oostzaan
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
20:00
ONCE EERT 'TEN' - A PEARL JAM TRIBUTE
De Flux, Zaandam
20:30
Defeated Decade / Deposit / Run Like Hell
De Bosuil, Weert
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Boodschap, Rijen
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys
dB's, Utrecht
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
K's Choice
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Marieke Eelman + band
Cultura, Ede
DeWolff
Corneel, Lelystad
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Natalia
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Pater Moeskroen - Fiesta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
FABELHAFT
BREStheater, Brielle
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
23:00
LeFtO
BIRD, Rotterdam
21:30
Yussef Kamaal w/ LeftO
BIRD, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 21 januari 2017
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Asylums (UK)
Winston, Amsterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Victorie, Alkmaar
22:00
The Mastersons
Vera, Groningen
15:00
Uncle Wellington's Wives
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Ins Blau, Leiden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Her Majesty
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Tigre Blanco
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
16:00
Oldenosborn - #Life
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Schie, Schiedam
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Mini & Maxi
Spant!, Bussum
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - De Onzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Scagon theater, Schagen
20:15
Pink Project
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
OG Maco
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:00
Black Label + Skullsuit + Crazy Cult Roadshow
Poppodium Volt, Sittard
The Dutch Eagles
Parkgebouw, Rijssen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
20:30
Grenadeers
Paard, Den Haag
20:00
David Hillyard & the Rocksteady 7
Paard, Den Haag
20:00
DakhaBrakha
Paard, Den Haag
21:00
Blues Harp Explosion! feat. Magic Dick, James Harman & Giles Robson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
José González
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rockabilly Blitz
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Messengers Revisited
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden - Unsung Heroes
Molen De Ster, Utrecht