Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Centre culturel de Seraing
Seraing
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
013
Tilburg
21:00
RASA
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Hofman
Utrecht
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Het Klooster
Woerden
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
14:00
De Amer
Amen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
18:00
Trix
Antwerpen
17:00
Taverne
Bergen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Iduna
Drachten
16:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
16:00
Café de Herberg
Ommen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
14:00
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Theater Concordia
Enschede
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Ernesto's
Sittard
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Club Escape
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Dynamo
Eindhoven
Theater De Muzeval
Emmen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
18:00
Ernesto's
Sittard
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
De Schalm
Westwoud
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kavka
Antwerpen
zaterdag 06 februari 2016
20:30
Martin Lawrence in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
3J'S - Tour 7
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Les Gauff en concert acoustique
Centre culturel de Seraing, Seraing
Stef Bos
Theater Sneek, Sneek
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Sneek, Sneek
21:30
CROWN
De Fles, Spijkenisse
21:00
Rage Against The System
Little Devil, Tilburg
20:30
New Cool Collective featuring Mark Reilly (Matt Bianco)
013, Tilburg
21:00
Bixiga 70
RASA, Utrecht
20:30
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
RASA, Utrecht
20:00
Punkrockheavymetalkaraokeband
dB's, Utrecht
20:00
Artvark / Ntjam Rosie
TivoliVredenburg, Utrecht
Behemoth
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
19:00
Musique de Chambre à part
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
CCXL Theater, Vlissingen
Alex Roeka - Voort!
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Het Klooster, Woerden
Johan Goossens - Daglicht
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
20:30
Julian Sas / Julian Sas Band
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Sandra van Nieuwland
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Roos Blufpand
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Dazzled Sticks
Hedon, Zwolle
Golden Earring
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 07 februari 2016
14:00
Martyn Joseph
De Amer, Amen
20:00
Sun Club
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
John Gorka
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
Cirque de Juliette / Mayin
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
DeWolff
Concerto, Amsterdam
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
18:00
Behemoth
Trix, Antwerpen
17:00
Joep Berkenbosch
Taverne, Bergen
Skunk Anansie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Storytelling
Theater Aan De Slag, Culemborg
14:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Voodoo Glow Skulls
Iduna, Drachten
16:00
Koyle, carnaval met winnaar Clash Of The Coverbands 2015
Altstadt, Eindhoven
20:00
Joshua Radin
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Boudewijn de Groot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kom, Nieuwegein
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
16:00
55 Blues club!
Café de Herberg, Ommen
20:00
Celtic Woman
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Winsinghhof, Roden
17:00
old spice band
De Fles, Spijkenisse
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Bart Rijs + Pix
Hostel Strowis, Utrecht
20:30
Colin Blunstone - BIS concert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 08 februari 2016
20:00
Hotei
Paradiso, Amsterdam
Skunk Anansie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Black Stone Cherry
Trix, Antwerpen
14:00
Kozakky Boys - Groot carnavalsfeest in Mezz
Mezz, Breda
20:00
Kodaline
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gebruik de zoekmogelijkheid om een artiest te selecteren / Jason Derül
Vorst Nationaal, Brussel
Martin Simek
Theater Concordia, Enschede
20:00
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
SKARNAVAL with JAYA THE CAT!
Ernesto's, Sittard
20:15
Joshua Radin
TivoliVredenburg, Utrecht
Halestorm
TivoliVredenburg, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 februari 2016
Jason Derulo
Club Escape, Amsterdam
21:00
We Are Here
Melkweg, Amsterdam
20:30
Israel Nash
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Celtic Woman
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jason Derülo
Heineken Music Hall, Amsterdam
Nevermen
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ivan Ave & Mndsgn
Paradiso, Amsterdam
Ellie Goulding
Sportpaleis, Antwerpen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bruce Brubaker / Jeremy Dumont / Lisza
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:00
Laibach
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mayday Parade
Dynamo, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Muzeval, Emmen
Kodaline
De Oosterpoort, Groningen
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem
Golden Earring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
The Vintage Caravan
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Nekrogoblikon
Merleyn, Nijmegen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
18:00
N-YANG?! APPELESIENE?!
Ernesto's, Sittard
20:00
The Blind Shake
dB's, Utrecht
Chris Chameleon - Drie Vriende
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Martyn Joseph
De Schalm, Westwoud
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 10 februari 2016
20:30
The Vintage Caravan + Dead Lord + Tiebreaker
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Sandra van Nieuwland
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ebbo Kraan / Night Lovell
De School, Amsterdam
Blitzen Trapper / Hallo Venray
Paradiso, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Mayday Parade
Kavka, Antwerpen