Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Poppodium Volt
Sittard
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Woodstock69
Bloemendaal
Paard
Den Haag
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
P60
Amstelveen
Metropool
Hengelo
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Paradiso
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Kaffee 't Hof
Middelburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
dB's
Utrecht
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
Gigant
Apeldoorn
20:00
C.C. Kadans
Wuustwezel
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Patronaat
Haarlem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paard
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Gigant
Apeldoorn
Bibelot
Dordrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:45
De Kargadoor
Utrecht
Hedon
Zwolle
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
dB's
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
15:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
17:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
18:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Artis
Amsterdam
19:30
Bibelot
Dordrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
Factor
Brugge
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
21:00
Taverne
Bergen
21:00
De Fles
Spijkenisse
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Asgard
Beverwijk
23:00
WORM
Rotterdam
23:00
Vorstin
Hilversum
dinsdag 23 juni 2015
20:00
Upon A Burning Body
Poppodium Volt, Sittard
Angus & Julia Stone
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Midzomergracht Festival
Hofman, Utrecht
20:00
Every Time I Die / Meet the Storm / The Royal
Patronaat, Haarlem
21:30
Tasseomancy
Paradiso, Amsterdam
woensdag 24 juni 2015
20:00
Jackson Browne
Koninklijk Circus, Brussel
The Cat Empire
Woodstock69, Bloemendaal
The Robert Cray Band
Paard, Den Haag
The Tallest Man on Earth
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Frank Fairfield
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Het Gelders Orkest / Wende Snijders
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bony King
EKKO, Utrecht
21:30
Jozef van Wissem
Vera, Groningen
21:30
Hermine Deurloo & Zapp 4 / Musicconnex Live / The Obsession
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Silva, De Graaf, Fongaro (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
donderdag 25 juni 2015
20:00
The Moody Blues: Timeless Flight, The Voyage Continues
Heineken Music Hall, Amsterdam
Neil Diamond
Ziggo Dome, Amsterdam
The Cat Empire
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Popkoor Amstelveen zingt 'It's a Family Affair'
P60, Amstelveen
The Robert Cray Band
Metropool, Hengelo
20:00
Mad About Mountains
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Sef
Paradiso, Amsterdam
Blaudzun
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The People Tree
Paard, Den Haag
20:00
Frank Fairfield
Kaffee 't Hof, Middelburg
20:00
King Ayisoba
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
The Shape Of Punk To Come (7)
EKKO, Utrecht
20:30
Seven Waters
Metropool, Hengelo
Dayna Kurtz
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Pique!: Tenfold & Tabaqui
Q-Factory, Amsterdam
Ez3kiel
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Khaira Arby
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mozz / Rumours
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Mary Fields
dB's, Utrecht
21:30
HOFMAN LIVE: Rivers
Hofman, Utrecht
22:00
Lisa & The Lips
Vera, Groningen
vrijdag 26 juni 2015
Jacqueline Govaert / Jett Rebel / Level 42: Drakenboot in concert
Gigant, Apeldoorn
20:00
Intgeniep - Op en haar
C.C. Kadans, Wuustwezel
20:00
Rolo Tomassi + Employed to Serve (seizoensafsluiter)
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Sin7sinS
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Het Gelders Orkest / Wende
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Paul Lamb & The Detroit Breakdown
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Kid Creole & The Coconuts
Patronaat, Haarlem
Lavinia Meijer
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lisa & The Lips
Burgerweeshuis, Deventer
Kenny B
Paard, Den Haag
Kasabian
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Frank Fairfield
Roepaen, Ottersum
20:30
John Garcia
Vorstin, Hilversum
20:30
The Cannons ft. Sean Cannon of The Dubliners
Gigant, Apeldoorn
bFake & EJ von Lyrik / DJ DNA
Bibelot, Dordrecht
20:30
Charl Delemarre
Paard, Den Haag
20:30
Powerpimps
Boerderij, Zoetermeer
20:45
Moon Moon Moon
De Kargadoor, Utrecht
De Dijk
Hedon, Zwolle
21:00
Death Alley
Little Devil, Tilburg
21:00
The Spunyboys
dB's, Utrecht
21:00
Allen Toussaint
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Dazzled Sticks
Rotown, Rotterdam
22:00
Carsick Cars
Vera, Groningen
23:00
50HURTZ
Melkweg, Amsterdam
23:00
DRUM009: Etapp Kyle
Effenaar, Eindhoven
23:00
Dj Spooky
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 27 juni 2015
15:00
Reggae Fever Groningen
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Club Vondel: Jump Back / Shelly's Heroes / DJ Fruit of the...?
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Final Touch
Café de Pilaren, Alkmaar
17:00
Wouter Hamel
Podium Mozaiek, Amsterdam
18:00
Tribal Spirits
Little Devil, Tilburg
19:00
Hallo Venray
Artis, Amsterdam
19:30
Colibri
Bibelot, Dordrecht
Neil Diamond
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Donnerwetter / Raw Flowers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Laura Mvula / Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Steeler
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Smashfest
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Anna Rune / Herman Brusselmans
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Jack Name
Roodkapje, Rotterdam
20:00
Invaderz invites Skankerz
Factor, Brugge
20:00
Popshop Festival
Grenswerk, Venlo
20:00
F.N.M.L.A.S. / FINESSELANDE / JAN & RICK
Hedon, Zwolle
Kasabian
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Hoax
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Gimme Shelter Festival
Corneel, Lelystad
20:30
Jan Nijdam Kwartet
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
MXRCXL
Paard, Den Haag
20:30
Peter Perrett
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Oos Joos
Victorie, Alkmaar
20:30
Ellen ten Damme / The Konrad Koselleck Big Band / Vincent Bijlo
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Hermine Deurloo & Zapp 4 / Oene van Geel / Jeffrey Bruinsma / Jasper l
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Lemon (NL)
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
21:00
Midnight Motel + New River Coalfield
Altstadt, Eindhoven
21:00
Boss Capone / Eastern Standard Time
dB's, Utrecht
21:00
Chelsea Smile / Grown Cold / Manu Armata / Stab By Stab / Troops of Do
Simplon, Groningen
21:00
J.C. de Dukdalf || Along The Watchtower / The Shady Greys / Two Shakes
Dukdalf, Wieringerwerf
21:00
Yorick van Norden
Taverne, Bergen
21:00
Shagging Ponies
De Fles, Spijkenisse
21:00
Super Chikan
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Release Your Inner Pussy: Dawa / The Admiral / Walta / Rival
Asgard, Beverwijk
23:00
PRSPCT loves Yellow Stripe
WORM, Rotterdam
23:00
90'S NOW
Vorstin, Hilversum